Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg tapintatosa...

Hogyan mondjam meg tapintatosan az anyosnak hogy nem megyek a disznotorba segiteni?

Figyelt kérdés

Ki nem allhatom anyosekat. Ők nem akartak engem a fianak az anyam miatt mert az anyam konnyuveru, de en nem olyan vagyok, sot engem nem is az anyam nevelt.

Tobb mint 1 eve eggyutt elek a parommal, es az anyosek mindig keresztbetesznek, amugy meg teszik a szepet. Ketszinuek. Nem szeretenek vitat de nem akarok elmenni a disznotorba. A parom amugy se tuna menni mert dolgozik, de engem hivtak segiteni. Jo hogy ilyenkor jo vagyok. A multkor is mikr voltam a disznotorban, mindent en kellett csinaljak, jol kihasznaltak h ott vagyok ezt nem szeretnem ha megismetlodne. Szoval vitat nem akarok, de holnap fel kel hivjam h megmondjam h nem megyek. Mit talaljak ki? Mert nem dolgozom, az nem jo kifogas, tesom nincs, amuyg otthon ulnek holnap, nincs semmi programom.


2010. jún. 24. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudják, hogy nem dolgozol holnap?
2010. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs munkahelyem. Most lett vége a sulinak, meg nem talaltam sajnos. 19/L
2010. jún. 24. 22:42
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha így viselkedsz velük,akkor soha nem fognak elfogadni téged! Csak olajat öntesz a tűzre! Ha nem dolgozol,vagyis nincs állásod,akkor menj el. Semmi bajod nem lesz egy kis munkától. Lehet,hogy nem is kétszínűek,csak te gondolod ezt. Jobban megkell ismernetek egymást,főleg nekik téged,hogy belássák,hogy te nem az anyád lánya vagy. Feltéve,ha együtt akarsz maradni a pároddal.
2010. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Így mond: Nem megyek a disznótorba holnap, mert nem szeretnék.


Nem kell kifogás se indok.Mi vagy te kisgyerek?

2010. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

En mindig jo voltam veluk, egy egesz nyaron keresztul vigyaztam a 6 eves kislanyukra. Barmit mondtak megtettem, szepen beszeltem veluk, soha nem mondtam nekik rosszat.

De aztan amikor nem-et mondtam 1 vacsorameghivasra akkor ez megvaltozott, elkezdtek utalni. Azert nem mentem vacsira mert elozo heten a parom apja berugott es elottem pofozta fel a parom, es megijedtem es en elmondtam otthon, es azt mondta a nagymamam h akkor egy ideig nem enged. Ez utan en voltam a rossz.

2010. jún. 24. 22:47
 6/14 A kérdező kommentje:
A parom ha nem dolgozna ő se menne el szivesen ezt mondta. Tehat a parom velem ert egyett mert tudj h mindig csak kihasznalnak minket, es mar betelt a pohar. Mert ha nekik van szukseguk rank mi mindig ott vagyunk, de ha nekunk van bajunk ok hatat forditanak.
2010. jún. 24. 22:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Esetleg valami betegség!? Talán egy kis gyomorrontás?Azt még a pároddal is el tudod hitetni,ha ügyes vagy... :)
2010. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt az előttem írónak üzenem, hogy az, hogy nem talált munkát nem önhibája a Kedves Kérdezőnek. 19 éves, azaz gimnáziumi vagy szakközépiskolai végzettsége van. Szóval egy pályakezdőnek még nehezebb munkát találni... Ha pedig az egy darab vacsora meghíváson lett a probléma akkor beszélgess a szülőkkel, bár szerintem ki fog ott derülni, hogy nem ez volt a probléma. Az más kérdés, hogy az már esetleg nem csak kifogás-e. A legjobb megoldás, ha nem felhívod, hanem elmész hozzá és megpróbálod vele megbeszélni, valahogy a párodat is szervezd be, hogy veled tarthasson, hiszen ő a fiuk. Remélem valamit segíteni tudtam!
2010. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szakkozepiskolai vegzettesgem van, es neheziti a munkahelytalalast h meg van 1 evem. 13 osztalyt kell jarjak.
2010. jún. 24. 22:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy nem érzed jól magad gyomorrontás stb. én egy évvel vagyok idősebb nálad de megértelek..nekem is volt ilyen "anyósom". szét is mentünk párommal:(. vigyázz velük
2010. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!