Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rà a...

Hogyan vegyem rà a volegényem tapintatosan, hogy hasznàljon neha szajvizet?

Figyelt kérdés

Az a szitu,h rendszeresen mos fogat,meg igenyes,ad magara,de mivel dohànyzik,(én is-nem ez a baj) idonként igy is van egy pici szajszaga,ami neha zavaro...

én eleg rendszeresen hasznàlok szajvizet,mert tok jo erzes,h friss tole a leheletem es mar tobbszor javasoltam neki is,h egyszer-egyszer o is hasznalhatja,de mindig elutasitja-akàrmilyen fajta-mondvan,h o nem szereti.. :((

Hogy tudnam megis ravenni finoman,h azert csak hasznalja??


2010. márc. 21. 18:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

ha nem szereti ne használja....


mosson fogat sűrűbben, vagy rágózzon, tic-tac, akármi.


22F

2010. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Talán nem finomkodni kéne, hanem megmondani az igazat. Ha a párom szája büdös és éppen nagyon zavar, mondom neki, hogy menjen fogat mosni, vagy egyen egy almát mert büdös a szája...
2010. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Igaz igaz! Főleg, ha a völegényed...nehogymár ennyit ne merjen elmondani a párjának az ember!
2010. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nem kötekedésből mondom, de a legjobb megoldás az lenne, ha lemondana a cigiről. Ezzel nagyon sok más probléma is megoldódna. Szerintem ne erőltesd a szájvizet, mert van, aki nem szereti (nekem pl. hányingerem lesz utána). Inkább akkor kérd meg, hogy mosson fogat vagy vegyen be egy rágót. Ezt meg tapintatosan nem lehet megmondani. Mivel a vőlegényed, legyél vele 100%-ig őszinte.
2010. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Hát, ha a vőlegényed, de még ezt sem tudod megbeszélni vele, akkor inkább hagyd a dolgot...
2010. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
A cigit kell lerakni. A szájvíz gyakori használata, illetve a napjában többször ismételt fogmosás több kárt okozhat mint hasznot.
2010. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

19:00


Miért?

2010. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem a 19:00 vagyok, de azért nem célszerü állandóan fogat mosni, mivel egyrészt a fogmosáskor lesúrolod a fogzománc egy részét, és a túl gyakor ismétlés tökreteszi, másrészt a szájviz fertötlenit, ami annyit jelent, hogy a szájban lévö ÖSSZES baktériumot elpusztitja, pedig egy részük szükséges ahhoz, hogy a szájban ne szaporodjanak el egyéb kórokozók.
2010. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Akkor eddig hazugságban éltem.
2010. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Hát én is használok szájvizet, de neked hogy lehet, hogy tetszik az íze??? Nekem ez a Listerine coolmint egyszerűen hányingerkeltő, de az tény, hogy a legjobb, mert pusztítja rendesen a baktériumokat, gátolja a plakk kialakulását és a biofilm képződését, de emellett ocsmány íze van. Te milyet használsz, hogy ízlik? És a szonda a használat után nem mutatja ki az alkoholos lehelet miatt?
2010. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!