Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most honnan tudjam hogy ki...

Na most honnan tudjam hogy ki mond igazat, és ki hazudik, szerintetek? Nagyon rosszul esett. Mit tegyek, tipp?

Figyelt kérdés

barátommal multkor voltunk 1 bevásárlóközpontban. és összekaptunk picit, én elmentem csipszért ő meg italokat nézegetett.és a pia osztályon összefutott egy régi srác o.társával legyen Y. És köszöntek 1másnak. És Y-t énis ismerem, utána megérkeztem és énis köszöntem Y-nak, de Y-al volt 1 másik srác is, így nem mentem oda, csak szia szia volt.

És pont most beszéltem Y-al msnen és elmesélte hogy a barátom ilyeneket mondott neki, hogy szar velem, mert hisztizek,meg duzzogok,és már utál velem lenni...meg hogy nemjó már velem semmi se.

És mondja Y hogy persze ehhez neki nincs köze, de ezeket mondta a pasim és őis meglepődött rajta. Mert Y mondta, h ő csak annyit kérdezett, h mizu, és a pasim egyből panaszkodott.

Elmondtam teloba a pasimnak, és aztmondta hogy hazugság akkoris mondta nekem, h csak kezet fogtak, és a srác hazudik!

Pénteken a pasimnál akartam szilveszterezni,de neki akkor ilyen rossz velem?:O most nemtudom mit tegyek...ezek után minek menjek?:S


2010. dec. 29. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet, hogy tetszel Y-nak, és össze akar ugrasztani benneteket?
2010. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Nézz magadba és gondolkodj el azon hogy tényleg hisztizős, duzzogós fajta vagy-e vagy sem....de őszintén. És ha igen akkor lehet abban valami amit a barátod mondott Y-nak, de ha nem akkor Y ki akar cseszni vagy veled vagy a barátoddal.
2010. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

olykor felhúzom magam,ez tény.

de a pasimat nem olyannak ismerem aki másoknak panaszkodik a MI dolgainkról.

Y-nnal nemis tudtam hogy valaha sokat beszélt.

a legjobb haverjának nem panaszkodott sosem rólam.

de most tényleg rossz neki velem vagy mi?:(

MIT TEGYEK????

2010. dec. 29. 21:12
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes. Összefut egy régi osztálytársával, köszön és aztán elkezdi neki magyarázni, hogy rossz veled, és mire visszaérsz a csipszektől már be is fejezte? :D

Dehát miért mondta volna Y, hogy ő ezeket mondta? Mi oka lehetne rá?

Ha tényleg mondott ilyeneket, akkor lehet, hogy csak hirtelen haragjában, mert éppen akkor vesztetek össze.

Azért kérdezd meg a pasidat, hogy miért hazudna Y, és hogy biztos minden rendben van-e. Ha meg azt mondja hogy minden oké, akkor menj csak hozzá szilveszterezni, ha annyira utálna veled lenni, akkor úgysem akarná, hogy ott legyél...

2010. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Y-nak megtetszettél és gondolta lepattint a barátodról.

Y úgyis egy régi oszt.társ így nagyívbe lesz@rja a barátod lelki világát,nem látja minden nap stb...

Persze hülye is volt,mert mondhatta volna hogy megcsal a barátod,így nagyobb galibát okoz.De lehet hogy azt már nem volt pofája írni.

Mindenesetre ha igazat mondott, akkor változtass magadon.

2010. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

köszi:)

énis azon csodálkozom, hogy kb mire visszaértem az 1-2perc volt és addigra pont befejezte a panaszt...

és amugyse birja Y-t..meg mondom Y-nal volt 1 másik srác, majd pont előttük panaszkodik, egy másik idegen fiú előtt?:O

2010. dec. 29. 21:15
 7/20 A kérdező kommentje:
meg barátomnak bemásoltam msnre amit Y irt arról, h elméletileg miket mondott rólam... és mondta teloba barátom h ez egy f*sság...kamu...
2010. dec. 29. 21:18
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
A szíved csak érzi azt, hogy mennyire szeret a barátod??egyébként meg szerintem is Y vetít, és csak össze akar ugrasztani benneteket.
2010. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
még tegnap este a pasim randira hívott hnap, h menjünk moziba...
2010. dec. 29. 21:22
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ha Y össze akarna veled jönni, jobban nyomulna. Mivel éppen akkor kaptál össze a pároddal, simán lehet, hogy kicsúszott egy-két szó a száján..

(Y: Mizu veled?

B: Áá..semmi..

Y: Egyedül vagy?

B: Dehogy, a barátnőmmel..

Y: Miért vágsz ilyen képet? Valami baj van?

B: Áá.. tudod, milyenek a nők.. Hiszti hegyek! Ezt utálom én a kapcsolatokban..)


Egy ilyesmi simán megtörténhet, a barátod mondhat a pillanat hevében olyat, amit nem is úgy gondol, a másik srác meg simán félreértheti. Mondhatott olyat is, amiből az jöhetett le, hogy elege van belőled, mert általában egy pasi szeret a függetlenségével, dominanciájával villogni más pasik előtt.

DE! Ha a párodnak tényleg nem lenne jó veled, már nem lenne melletted. Menj csak vele szilveszterezni, felejtsd el ezt az egészet, bízz benne! Ha nem bízol, az megöli a kapcsolatot.. Ráérsz akkor rosszul érezni magad, ha tényleg kiderül valami, nem csak gyanakszol!

2010. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!