Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most honnan tudjam hogy ki...

Na most honnan tudjam hogy ki mond igazat, és ki hazudik, szerintetek? Nagyon rosszul esett. Mit tegyek, tipp?

Figyelt kérdés

barátommal multkor voltunk 1 bevásárlóközpontban. és összekaptunk picit, én elmentem csipszért ő meg italokat nézegetett.és a pia osztályon összefutott egy régi srác o.társával legyen Y. És köszöntek 1másnak. És Y-t énis ismerem, utána megérkeztem és énis köszöntem Y-nak, de Y-al volt 1 másik srác is, így nem mentem oda, csak szia szia volt.

És pont most beszéltem Y-al msnen és elmesélte hogy a barátom ilyeneket mondott neki, hogy szar velem, mert hisztizek,meg duzzogok,és már utál velem lenni...meg hogy nemjó már velem semmi se.

És mondja Y hogy persze ehhez neki nincs köze, de ezeket mondta a pasim és őis meglepődött rajta. Mert Y mondta, h ő csak annyit kérdezett, h mizu, és a pasim egyből panaszkodott.

Elmondtam teloba a pasimnak, és aztmondta hogy hazugság akkoris mondta nekem, h csak kezet fogtak, és a srác hazudik!

Pénteken a pasimnál akartam szilveszterezni,de neki akkor ilyen rossz velem?:O most nemtudom mit tegyek...ezek után minek menjek?:S


2010. dec. 29. 21:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

köszi a választ neked is:)

az eset után, h felhívtam és elmondtam ezt neki és rátettem a telot már 2x hivott, csak lentvoltam

2010. dec. 29. 21:34
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

Melyikük érdekében áll tagadni? Ki veszít az igazság kiderülésével többet?


Mennyire füllentős a barátod? Máskor előfordult-e már, hogy nem mondott igazat? Hát Y?

2010. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

a barátom mindenben igazat mond, úgy van vele hogy inkább fájjon nekem az igazság, de akkorsem hazudik.

Y-t nem ismerem annyira, meg a barátom sem...

ha bármi pici füllentés kiderült a barátomról (rájöttem) akkor bevallotta, de ilyeneket nem mondana rólam, főleg nem egy "idegennek"

2010. dec. 29. 21:36
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Akkor nyugi. A legrosszabb lehetőség, hogy megjátszotta a menő csávót, akit idegesít a női hiszti:):) Előtted meg persze szégyenli, hogy ilyeneket mondott.
2010. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nemaz...hanem eleve akkor ha ilyet mondott miért tagadja le most? és akkor mégiscsak rossz neki velem és esetleg szégyell is???:(
2010. dec. 29. 21:42
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

Te lány, neked üldözési mániád van!


Ne tulajdoníts az esetnek akkor jelentőséget. Ha szereted, és úgy érzed, hogy ő is, akkor MUSZÁJ elfelejtened ezt a balul sikerült találkozót.

2010. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 emlya ***** válasza:
60%
Tuti, hogy bejösz Y-nak, de ne hagyd neki, hogy elérje, amit akar, higyj a pasidnak és ne kételkedj benne, ha nem szeretne, akkor dobna és nem hívna randizni. Lehet mondott pár szót, de biztos, hogy szeret. És ezen ne is lovagolj,mert így fogod elveszíteni. Tudod minden kapcsolat alapja a BIZALOM!!!!!!!
2010. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

köszi

tegnap este még beszéltem telon a pasimmal.

elmesélte h az egész ugy történt, hogy Ő ment oda Y-hoz,mert Y csak bámult rá. És kérdezte tőle Y, h mizu vele, járunk-e még. és mondta barátom hogy igen...és kérdezi Y, h gáz van velünk v. jol megvagyunk.erre mondja btom, h minden ok, csak olykor vitázunk. erre mondja Y, hogy a csajok hisztijére fejet kell hajtani. és mondta neki btom, h nálunk ez nem így van, ezért néha összekapunk, de megdumáljuk és hamar békülünk.

BARÁTOM SZERINT EZ AZ IGAZSÁG!

ÉS TEGNAP HOZZÁTETTE, H SZÍVESEN BELEMÁSZNA Y POFÁJÁBA AMIÉRT VETÍT:D

2010. dec. 30. 09:48
 19/20 emlya ***** válasza:
Hihetőnek tűnik, szóval tuti, ez az igazság. Higyj neki!!!! Y meg kapja be!!! Ne hagyd, hogy bekavarjon, szerintem zárd le ezt a témát! OT KIVÁNOK NEKTEK A PÁRODDAL!!!!
2010. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 emlya ***** válasza:
SOK BOLDOGSÁGOT!!!!, ez kitörlödött, bocsi.
2010. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!