Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudják viselni a pasik ha...

El tudják viselni a pasik ha a csajuk vegetáriánus?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok vegetáriánus most vagyok 19 , nem tudom hogy fog hozzáálni a pasim hogy én majd nem főzöm neki a számára jó kajaákat és tud e majd így engem szeretni? egyébként halat fogyasztom. Örülnék ha valami férfi, fiú adna véleményt.
2009. jan. 26. 16:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%

Aha. Tehát az nem igazságos munkamegosztásos kategória, hogy ha a férfinak minden nap kellene főzni. Viszont a nőnél természetes? A nő is ugyanúgy ledolgozza a maga 8-10 óráját a munkahelyen, elviszi a gyereket az iskolába, ovodába és még ki is takarit és elmosogat. A férfi meg hazajön, leül a tv elé és várja, hogy mikor lesz kész a vacsora. Szerinted ez az igazságos? Miért ne főzhetne a férfi is?

Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak, én ugyanúgy megfőzném a férjemnek a húsos kaját, mégha nem is eszek belőle. IGy is főzök olyanokat, amiket soha meg sem kóstolnék, de a férjem szereti. Pl. zúzapörkölt, csirkesziv, csirkemáj, marhanyelv, velő és hasonlók. A hideg ráz ezektől a kajáktól, de megfőzöm. Magamnak meg valami mást. Nem olyan ördöngősség egszerre két félét főzni.

2009. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
a nem vegák se esznek minden nap húst.legalábbis mi nem.
2009. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Hát akkor tuti egyedül végzem igen kevés vega fiú van és hat alig ismerek csak 1-2 ot ők meg nem tetszenek:-(
2009. jan. 26. 19:42
 14/33 A kérdező kommentje:
Nade én halon kívül mst nem tudnál ehhez alkalmazkodni?
2009. jan. 26. 19:46
 15/33 anonim válasza:
80%

19:38 as irta "Tehát az nem igazságos munkamegosztásos kategória, hogy ha a férfinak minden nap kellene főzni. Viszont a nőnél természetes?

azért mert az egyik nem az atól még a másik nem lesz igazságos, nem arról volt szó, hogy a férfi nem főzhetne, hanem ezesetben, hogy mindig neki kellene főzni.

Két mércével mérsz ha szerimted ez csak a nőknél baj. Nem szeretem az ilyen embereket.

2009. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
65%
Ott hibádzik ha robotnak veszed azt hogy a kedvesednek főznöd kell feminista.
2009. jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
75%
19.38-as! Akkor meg minek vitázunk. :)
2009. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
kÖSZ HOGY A KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLTOK...
2009. jan. 27. 09:33
 19/33 Hintalow ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond nincs ezzel, csak nagyon leszűkíted a lehetőségeidet. Egyrészt azzal, mert (sajnos) sok olyan férfiú van manapság, aki nem tolerálja ezt.

Másrészt ezt tovább szűkíti az is, hogy kevesen vagyunk olyanok, akik TUDNAK főzni. (itt most nem szabad olyanban gondolkozni, hogy sok férfi szakács van, mert valóban vannak olyanok akik jól főznek, de globálisan nagyon kis részét teszik ki a teljes férfi népességnek)

Nekem is van full veaetáriánus lány barátom, de ő gond nélkül megcsinál bármilyen húst, ha kell.

No offense, de szerintem nem lesz könnyű dolgod :)

2009. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Mindenképp köszönöm a hozzászólást:-)
2009. jan. 27. 11:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!