Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinak mennyi idő kell...

Egy férfinak mennyi idő kell egy kapcsolatban h úgy érezze h az a nő akivel együtt van ő az Igazi?

Figyelt kérdés

Barátnőm hétfőn felhívott h beszélgettek erről a barátjával(2 éves kapcsolat) és elmondta h neki(barátnőmnek) ő az Igazi a pasi meg megmondta h ő még nem tudja,nem biztos benne,de még érezthet máshogy. Neki még kevés ez a 2 év.Szegény annyira ki volt akadva amikor hívott:S Amúgy mindketten 26 évesek és együttélnek egy féléve.Nekem úgy tűnik h a pasi imádja a barátnőmet, mindent megtesz érte,csak ez most vmiért furán jött ki.

Szerintetek jogos h megbántva,becsapva érzi most magát?


2010. dec. 30. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát sajnos vannak olyan pasik akik már rág tudják h nem az lesz a feleségük és nem lesz komoly a csajjjal mégis amig nincs más meg amig jó neki addig ott van a csaj.Van egy ismerösöm akinek van már jópár éve egy "barátnöje" együtt nyaralnak,van minden köztük viszon már az fura h nem nagyon viszi sehová,az benne a vicc h nyaralni igen de pl ki egy társaságba nem,holott szép a csaj és tökre illik hozzá.Haverjai szerint nem is fog nösülni soha.

Volt persze ellenpéldám is,mert van olyan ismerös aki egy csajjal összejött,együt laknak van gyerekük(már 10 éves)

és már vagy 3 éve hangozatta h huu nincs köztük semmi,se testiség se más,menözött a haveroknak,érdekes mostmeg megszületett a pici kb másfél éve.Szóval van két gyerekük és ugy tünik h mégis elvannak egymással.Sajnos nem lehet tudni náluk melyik eset áll fenn,lehet h a pasi észbekap majd h igenis a barátnöje az aki a nagy ő,de az is lehet h már mot ugy érzi h nem és akkor csak az időt húzza.

2010. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az h sztem sem lehet náluk tudni h hogyan éreznek..csak az a baj h a barátnőm tök beleélte magát h minden jó,minden szép és most kiderült h mégsem.
2010. dec. 30. 10:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy hogy a férfi nem szerelmes. Ez van.

Biztos kedveli a barátnődet, és tiszteletben tartja, meg nyilván tetszik is neki, de nem az a hű de oda vagyok érted dolog. Ez 50 évesen elmenne hosszú távú kapcsolatnak, és még lenne is értelme, de 26 évesen nincs. És nagyon rendes a pasastól hogy őszintén válaszolta barátnődnek, mert sok hapsi nem mondja ezt meg. Így a barátnőd eldöntheti hogy jó-e ez így neki, vagy lép. Így később nem vetheti a pasas szemére hogy miért hagyja el ennyi idő után, hiszen tudott arról hogy a pasi bizonytalan.


Én biztos szünetelnék. Különben sose dől el ez a dolog.


32/N

2010. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogosan érzi magát megbántva a barátnőd. Két év után már illő lenne tudni ezt... Különben meg nem kell húzni a másik idejét. Szerintem ha valaki nem biztos az érzéseiben, hogy szereti e a másikat, akkor az inkább jelenti azt, hogy nem tervez vele komolyan. Két év már bőven túlment a kisérletezési időn, a barátnőd gondolom már eljegyzést, házasságot, gyerekeket szeretne, ellenben a párja abban se biztos, hogy egyáltalán az igazi mellett van e. Nagyon nem jó igy. Véleményem szerint tovább kéne lépni, mert csak húzzák egymás idejét.

Egyébként meg, hogy mikor jön rá a férfi, hogy ki számára az igazi, nos van aki már az első pillanattól érzi, de úgy általában fél év után már lehet tudni ezt...

2010. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Az én párom 3 év után gondolta úgy, és megkérte a kezem. Hála Istennek még most 15 évvel később is így gondolja.


De szerintem a fél év együttélési idő nagyon kevés. Mi akkor már 2,5 éve laktunk együtt amikor a lánykérés volt. Felesleges megsértődni ezen a barátnődnek szerintem, mert ez éppen olyan dolog, amit kierőszakolni nem lehet, megjátszani meg nem érdemes azért, hogy aztán elváljanak 1-2 éven belül.

2010. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát igen ...én is úgy látom h szünetelni kéne nekik és h a pasi rájön-e h mi érez..de én időpocsékolásnak tartom...sztem ha 2 év alatt nem biztos magában akkor hagyni kéne a fenébe, csak ezt megmondani a legjobb barátnőmnek :S szar ügy.
2010. dec. 30. 10:38
 7/11 A kérdező kommentje:

kedves 3. válaszoló: És nálatok felmerült ez a kérdés eljegyzés előtt?

Mert így tovább bennmaradni a kapcsolatban h a pasi bizonytalan és ezáltal a a jövőjük is az ..hát nem tudom

2010. dec. 30. 10:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
felmerült, véges is lett a kapcsolatnak, ez szerintem igy fair. Ha valaki "nem tudja" nem kell erőltetni. Az pedig régen rossz ha a felek szünetet tartanak, hogy az egyik azon gondolkozzon, hogy kell e neki a másik. Elég szomorú, ha már ezen gondolkozni kell.
2010. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hmm...nehéz ügy lesz.

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

2010. dec. 30. 10:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Magamon tapasztaltam, amit "ma 10:33" írt. Én is együtt voltam hosszú ideig egy lánnyal, mindent megtettem érte, amit egy kapcsolatban kell, panaszra semmi oka nem lehetett, én viszont leges-leges-legbelül éreztem, hogy ebből nem lesz házasság, nekem nem ez a lány kell. Kívülről mindenki ideális párnak tartott minket, azt mondták, úgy élünk, mintha 2-3x annyi ideje lennénk együtt, mint valójában, és várták az eljegyzést. És a kapcsolat közben én is azt mondtam, hogy még nem tudom biztosan a jövőt, mígnem megelégeltem az időhúzást és szakítottam, 2 év után. Szóval szerintem a barátnőd ne sértődgessen, azzal nem old meg semmit. Ugyanis kit terhelne az ő sértettsége? A srácot, aki őszinte volt? Arról nem tehet a srác, hogy nem alakult még ki benne az elköteleződéshez szükséges érzelmi háttér... Arról esetleg tehet, hogy még nem látja előre, hogy ez nem is fog kialakulni, de hidd el, ha ezt tudná, akkor ő sem húzná a saját idejét. Hogy a sértődés "jogos"-e, azt nem tudom, de hogy nincs sok értelme, az biztos. Inkább tisztázzák a dolgokat egymás előtt. Ha a lány azt mondja, hogy szeretné komolyabbra fordítani a kapcsolatot, mert elköteleződésre van szüksége, szeretne családot is valamikor (persze, ezt túlzott sürgetés nélkül kell előadni), akkor a fiú is érteni fogja, hogy itt dönteni kell, mert halad az idő. Talán nem a legromantikusabb megoldás, de ha ez van, akkor ez van; érthető, ha a lány elköteleződésre vágyik.

24f

2010. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!