Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinak mennyi idő kell...

Egy férfinak mennyi idő kell egy kapcsolatban h úgy érezze h az a nő akivel együtt van ő az Igazi?

Figyelt kérdés

Barátnőm hétfőn felhívott h beszélgettek erről a barátjával(2 éves kapcsolat) és elmondta h neki(barátnőmnek) ő az Igazi a pasi meg megmondta h ő még nem tudja,nem biztos benne,de még érezthet máshogy. Neki még kevés ez a 2 év.Szegény annyira ki volt akadva amikor hívott:S Amúgy mindketten 26 évesek és együttélnek egy féléve.Nekem úgy tűnik h a pasi imádja a barátnőmet, mindent megtesz érte,csak ez most vmiért furán jött ki.

Szerintetek jogos h megbántva,becsapva érzi most magát?


2010. dec. 30. 10:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem másfél hónap együttélés után mondta, hogy el akar venni, és örökre velem akar maradni. Akkor kb. 3 hónapja voltunk együtt, és mint említettem, másfél hónapja éltünk együtt. Következő évben hivatalosan is megvolt a lánykérés, így másfél év után össze is házasodtunk.
2010. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!