Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnak a szüleitek a...

Mit szólnak a szüleitek a rossz jegyekhez és milyen tanulók vagytok hanyas átlagotok van kb általába?

Figyelt kérdés
és ha csináltatok vmi rosszat mit reagáltak h viselkedtek a szüleitek?
2010. dec. 30. 19:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

hát apám elmondott minden hülyének és balf@sznak, már csak egy lépés volt onnan a lek*rvázás, anyám már könnyebb eset volt. ő inkább megoldásra koncentrált, nem a kiablásra, mint egy idióta ősember. persz ő se repesett, de faternak azóta se esett le, miért nem kérek/kértem tőle soha segítséget. inkább anyámhoz szaladok azóta is, de szerencsére már nem tudnak semmit a jegyeimről, mert nem olyan napokat élünk

22/L

2010. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

1. vok.


ja, és gyakran megvert, volt hogy már a kést velem éleztette, mert azt mondta, megnyúz

2010. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
mindig jó tanuló voltam, ami rossz jegyem volt, azt általában azért gyűjtöttem be, mert akkorra éppen nem készültem... 4,8-4,9 körül volt a bizonyítványom. most egyetemre járok, eddig csak egyszer buktam, b vizsgán az is sikerült. anyáék letudták annyival, hogy biztosan rossz napom volt, és így sikerült. szerencsére sosem cirkuszoltak. legutóbb kiröhögött apa, h miért tombolok, h csak! négyes, amikor más a kettesért küzd...
2010. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

4,5 és 4,8 között mozgott az átlagom gimiben és általánosban is, pedig a tanulást nem vittem túlzásba, ahogy most sem, általában elég, amit megjegyzek az órákon/előadásokon.

Ha becsúszott rossz jegy, elintézték a 'majd kijavítod, legközelebb jobban figyelsz' szöveggel.

Most másodéves egyetemista vagyok, mellette egy OKJ-s képzést csinálok egy másik suliban. Ugyanúgy rákérdeznek a jegyeimre, mindig érdeklődnek.

21/N

2010. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
37%

az össz átlagom 2.4most

Igazából hidegen hagy az iskola a tanulás. Ezt megmondtam itthon is.

Nem szólnak semmit mert a magam ura vagyok már. az 1 dolog h itthon lakom meg még tanulni járok.

18/F

2010. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

4 és 5-ös között mozgok, nagyon kemények tanulok, a dolgozatokra... :D, ha becsúszik egy rosszjegy, és megmondom, akkor nincs semmi baj, persze anyukám nem örül neki, ha nem mondom meg és később derül ki akkor jön a fejmosás

18l

2010. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 BlackSword ***** válasza:
88%

Általánosba... felsőbe 4,4-4,8 voltam... Versenyekre is jártam, inkább kevesebb, mint több sikerrel... Anyum együtt örült velem, ha jól sikerült valami, és bíztatott ha nem...

De sose tett semmit ettől függővé... Persze mindig mondogatta, hogy lehetnék kicsit szorgalmasabb, mert az eszem megvan hozzá... De ennyi... Rossz jegyért sose kaptam büntit...

2010. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

Engem anyám egyedül nevelt.Nem voltam osztály első,de átlagba olyan 4-es voltam. Ha rossz jegyet hoztam,akkor nem büntetett meg,csak annyit mondott,hogy magamnak tanulok,s ez sokkal nagyobb hatással volt rám,mintha egy egyes miatt 2 hét szobafogságot kaptam volna. Néha kaptam 1-2 beírást, azok végett se veszekedett,persze nem is dicsért meg. Az akkori barátnőim szülei,bár a szemembe sose mondták,de mindig susmogták a hátam mögött,hogy anyám nem foglalkozik velem. Az említett két barátnőm közül az egyik 17 évesen abba hagyta a sulit,és most elvonóra hordják. A másik lány érettségi után összeköltözött egy helyi "rossz fiúval",aki kivitte őt Olaszokhoz,most ott k*rva a lány. Rájuk mindig túlságosan odafigyeltek a szülők,ők voltak azok,akiket egy egyesért 2 hét szobafogságra ítéltek. Én közgazdász vagyok,és egy bankban dolgozom...Ilyen az élet. :) Pedig mindig azt mondták,hogy belőlem nem lesz semmi... :)


N/26

2010. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%
a 2esnek üzenem hogy nem baj valakinek kukásnak is kell lennie :D amúgy általánosban végig kitűnő voltam, most végzős gimis vagyok itt 4,5-5 az átlagom
2010. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is elég jó tanuló voltam, de a szüleim is eléggé maximalisták, nem igazán szeretik a négyesnél rosszabb jegyeket... A baj az, hogy matek szakos egyetemista vagyok, és itt kicsit másképp működnek a dolgok, mint középiskolában.
2010. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!