Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a szüleimet! Ti nem...

Utálom a szüleimet! Ti nem éreztek hasonlóan?

Figyelt kérdés
Nem hagynak békén nem engednek sehova mindig zsarolnak. Pl most szilveszterkor is megkértem őket had mehessek el bnomhoz aki igaz messze lakik de akkor had aludjak ott de hat azt nem pedig szilveszter van !!és most itthon kell poshadnom velük a retardált ocsemmel és a hülye barátaikkal . Elegem van belőlük mindig belém kötnek . Úgy elszoknek de nem tudok hova :( 15/L
2010. dec. 31. 11:28
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
előző vagyok, igen pontosan sajnos ez így van...mert valakik kitalálnak vmi hülyeséget, a nép meg megy utánuk, mert azt gondolják, hogy a többségnek biztos igaza van...de ilyen alapon akkor mindenkinek lósz@rt kéne ennie, mert 10millió légy nem tévedhet nem???:S:D nah mindegy, szval bírom egyesek eléggé demagóg hozzáállását..
2010. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Meg én nem megrovásokat kértem hanem segítséget .teljesen egyetértek veled !
2010. dec. 31. 16:43
 23/49 anonim ***** válasza:
még mindig én vagyok..és milyen volt a szilveszter? túlélted vhogy?
2011. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Csodálatos volt. Ott kellett jopofiznom minthainden a legnagyobb rendben lenne ...
2011. jan. 1. 21:06
 25/49 A kérdező kommentje:
Most meg beteg is vagyok de hallom hogy itt beszélik hogy biztos szimulálol és arra jattszom h ne menjek iskolába! Egész délután szenvedtem semmit nem tudtam tanulni .. Apám meg direkt itt csesztet hogy akkor Hnap Hányra kell menni mintha nem tudna ... És olyan szarul vagyok . Legalább anyám megerthetne mert apámnak semmi de semmi köze ehhez !:@:(
2011. jan. 2. 21:09
 26/49 anonim ***** válasza:

Így csinál: Apámnak ehhez semmi köze.. Azta k*rva annak modnja ezt aki eltartja, ételt, otthont biztosít neki. És én vagyok az a 13 éves lány akinek azt mondtad hogy mindent megengednek a szüleim. Hát ez nem így van. Bizony én is sokszor lázadom, de a lázadásnak is tudni kell a módját. TISZTELNI A SZÜLŐT. Tudod én megértenélek ha a szüleid innának meg vernének. De nem úgy tűnik. Az meg marha beteg lehet aki gépezik. Mikor én lázas TÉNYLEG beteg voltam akkor megmozdulni sem tudtam, nem hogy gépezni.

Igaza van apukádnak, ne azért legyél itthon hogy tudjál gépezni

2011. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
az vagyok, aki eddig írogatott neked, kérdező: gyógyulj meg..előző, igen hülye, okoska: komolyan mondom, ha a nagyképűséget oktatnák, akkor te professzor lehetnél..vegyél már vissza az arcodból, vedd már észre, hogy a vlág nem fekete és fehér, nem mindenkinek olyanok a szülei, mint neked, hogy ezt-azt megengednek, azt írod, hogy neked se engednek meg mindent, hát amilyen nagy arcod van, sztem igen..A kérdező baromira nem bántott téged, te jöttél ide okoskodni, meg arcoskodni,szval leállhatsz mostmár...jah, hogy te tudsz okosan lázadni..hát okoska, akkor lázadjál szépen, de ne csodálkozz, ha a szüleid egyszer megunják a baromi okos lázadásod, és azon kapod magad, hogy már nem körülötted forog a világ...képzeld, én is voltam már olyan beteg, hogy nem bírtam mozdulni, de létezik lázcsillapító, amit ha beveszel, van hatása, és amíg ki nem megy belőlem, én is fel tudtam nézni egy fél óra-órát a netre szval nagyon úgy látom, hogy alap dolgokkal nem vagy tisztában..előbb ezeket tanuld meg és utána kulturáltan adjál tanácsot másoknak..
2011. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
még mindig én vagyok: kérdező: nem éri meg ilyen témákat nyitni, mert egyből jön egy rakás okostojás, akik mindent tudnak, és mégcsak jobban a földbe döngölnek, ahelyett, hogy segítenének, együttérzés nuku, és bele sem gondolnak abba, hogy mi lenne, ha ők lennének hasonló helyzetben, csak a szájuk nagy...nah, azért ha már gy felszítottuk itt a tüzet, akkor majd azért írd meg, voltál-e suliban és van-e valami újság...:)
2011. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

ja igen tudod "havibaj" .. vagy te még ehhez fiatal vagy és csak a lázadozás megy és az okoskodás vicces hogy TE oktatsz ki 13 évesen...? olvass a sorok között..igen és tudod van egy ipod nevű találmány ami megkönnyíti és mielőtt belekötnél összespóroltam..

Hát egész nap tök rosszul voltam az iskolába reggel még szüleimmel is összevesztem hogy minek menni iskolába amikor 3 óránk elmarad a 6ból és a 3 megmaradtból 1 rajz a másik tesi ahova kaptam felmentést.. egész nap görcsöltem.. utolsó órát már nem bírtam hazamentem.. És nem értem hogy ezt mért kéne apámmal megbeszélnem ő nem nő ezt nem érti..

És neked ? Hogy én is érdeklődjek.:)

2011. jan. 3. 19:22
 30/49 anonim ***** válasza:

Nem veszítek magatokat észre??? SENKI MÁS NEM VÉDI EZT A NYOMORÉKOT CSAK TE 9 és fél éves agyatlan "senemlátoksenemhallok" Szerintem meg igenis kulturáltam írtam le neki. Meg mi az hogy 13 évesen ne okoskodjak?? Érdekes idősebb vagy, de annyi agyad nincs hogy azt mondd anyukádnak "figyelj anyu beszéljük meg, mert nem tetszik hogy így bántok velem"

Miért lennék nagyképű?? És miért hülye az ha valaki ismeri a kuminikációt és nem a Lázadással kezdi.

Tudod lehet okosabb egy 13 éves lány mint egy 15-16.

És most nem mondom azt hogy ti nem lehettek okosabbak nálam.


Kérdező: Én el akartam mondani hogy beszélj anyukáddal, de annyira nem érted hogy mit akarnak el mondani azok akik ellened vannak.

Csak azt akrják mondani hogy ne csak nézz, néha láss is. Lehet kívülről úgy tűnik ellened vannak a szüledid, közbe meg lehet hogy szüleid szerint Ők nagyon jó szülők.

Beszéld meg velük.

2011. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!