Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki olyan szerencsé...

Van még valaki olyan szerencsétlen helyzetben, mint én, hogy nincs lehetősége ma este sehova se menni?

Figyelt kérdés
Látom hogy mások mennek mindenhova, mindenkit hívtak valahova, engem sehova, az a pár haverom, aki van is máshol lesz, tehát velük sem tudok találkozni, minden évben a szüleimmel kell itthon lennem szilveszterkor, már a tököm kivan az egésszel, iszonyat rossz kedvem van :S 20/f
2010. dec. 31. 16:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Engem is hívtak sokan,de nem megyek,mert apám úgyse engedne.Igaz pár évvel fiatalabb vagyok,meg le is szarom az ünnepet de na..:S

13/L

2010. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

engem vagy ezer helyre hivtak:) csak arrol volt szo h baratnommel megyek..aki idiota es inkabb bejelentette nemreg h aah megse jon..drogos haverjaval lesz remelem kipusztul..

16L

2010. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem hívtak, mégse megyek. Nem értem, mi ez a bulizási kényszer Szilveszterkor? Jó, szeret az ember bulizni. De miért van az, ha pont Szilveszterkor nem sikerül elmenni valahova, akkor összedől a világ? Máskor is ugyanúgy vannak jó bulik, nem csak az évnek ezen a napján.
2010. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Legalàbb én sem érzem azt,hogy ma mindenki bulizik és én meg nem,igy màr jobban vagyok.
2010. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy terveztem, végre ezen a szilveszteren itthon leszek.. Úgy tudtam, az összes barátom a világ különböző pontjain fog éppen tartózkodni, de tegnap mégis jött a drót, hogy "hopp, na itt és itt leszünk mind, te mikor jössz?" Szóval erre a programra nem tudtam nemet mondani, de én teljesen elégedett lennék azzal, ha itthon ülhetnék.. A karácsonyi mizéria miatt már nagyon elegem van az embertömegekből.

Ha nem akarsz otthon maradni, szerintem bátran indulj neki egy ismerős helynek, üldögélj ott 1-2 órát, beszélgess, ha nem érzed jól magad, még mindig hazamehetsz!:)

2010. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Írd le, hogy melyik városban vagy, hátha össze tudsz futni innen egy hasonló korú valakivel :)
2010. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!