Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák, apák! Melyik lenne a...

Anyák, apák! Melyik lenne a rosszabb számotokra (vagy ha nem zavarna egyik sem, azt is írjátok le)? ha a gyermeketek prostituált lenne, vagy olyan, aki prostituáltakat használ? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem "használ" hanem igénybe veszi a szolgáltatását, és kifizeti érte az árát... Használni a tárgyakat szokás.
2011. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

szia!


mindkettő borzasztó lenne. Én nem nézem le a prostikat, Mert szerintem egy kényszermunka. De az egy sz.mét, aki a családja helyett prostihoz jár . Ha a gyerekemről derülne ki ilyesmi, sürgősen magamba néznék.

2011. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Alapvetően nők lesznek prostik, és férfiak járnak hozzájuk, elég eltérő okokból, így szerintem egyszerűen nem lehet összehasonlítani a kettőt.
2011. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Nem "használ" hanem igénybe veszi a szolgáltatását, és kifizeti érte az árát... "


pont hogy amiatt használja, mert kifizette a szolgáltatást, bérbe veszi a prostituált testét.

2011. jan. 2. 13:30
 5/6 A kérdező kommentje:

"Alapvetően nők lesznek prostik, és férfiak járnak hozzájuk, elég eltérő okokból, így szerintem egyszerűen nem lehet összehasonlítani a kettőt."


nem azt kértem, hogy hasonlítsd össze, csak annyit, hogy melyik esne rosszabbul.

egyébként meg szerintem egy szülőnek -jó esetben- ugyanolyan fontos a lánya, mint a fia.

2011. jan. 2. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű:

Ha a lányod dug az árokparton akkor k.va, ha a fiad akkor ő a falu bikája.

Szóval, asszem érted a lényeget. :)

2011. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!