Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja a férfiakat a párválas...

Zavarja a férfiakat a párválasztásnál, ha egy nőnek nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés

Nem igazán érzek vágyat arra, hogy vezessek. Egyrészt mert ügyetlen vagyok, félős, lassú, még az is lehet, hogy balesetet okoznék. Másrészt az én családomban se volt soha kocsi, ahhoz vagyok szokva, hogy ha valami messzi helyre kell menni, akkor busszal megyünk (amit egyébként kényelmesnek és jónak tartok), városon belül pedig gyalog, nekem ez a természetes. Szerintem ha valahogy megszerezném a jogsit, még akkorse használnám.


És szóval ara lennék kíváncsi, hogy elvárás-e a mai világban, hogy egy nőnek legyen jogosítványa?


2011. jan. 2. 17:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Hát sztem ez egyáltalán nem hátrány. Az én párom folyton noszogat h kezdjem el, de mindig halogatom(de szeretném amúgy) egyszer csak elkezdem már:)

22/L

2011. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem zavarta a férjemet annak idején,nem volt szempont,hogy rendelkezem e jogosítvánnyal,bár néha előhozakodott vele,hogy örülne neki.

Aztán miután megszületett a kisfiunk én láttam szükségesnek,hogy tudjak vezetni,mivel nagyon jól jött,ha a gyermekorvoshoz kellett mennünk,vagy mentem érte a bölcsibe,nem kellett senkit igénybe vennem,hanem magam intézhettem a dolgainkat.Nem kevés időt spóroltam meg a munkahelyben járás miatt sem,autóval negyed óra,viszont közlekedési eszközre várva két és fél,három óra is lett volna mire hazaérek.

2011. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha két lányt egyformán vonzónak találnék, én a jogosítvánnyal rendelkezőt választanám...
2011. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Számomra mindegyik hasznos volt, felpontoztam mindenkit :)
2011. jan. 2. 18:44
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Számomra semmi jelentösége nincs, talán jobban örülök, ha nincs neki, mert mindig csak félteném, hogy baj éri.
2011. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

17 éves korom óta van jogosítványom, és az összes pasim örült neki. Saját kocsim is volt. Persze ettől még ha együtt megyünk jobban örülök, ha a férfi vezet, mert akkor én pihenek. Szerintem a férfiakat igazán nem érdekli, hogy van-e jogsid. Inkább a kapcsolat során számodra jelent majd hátrányt, mert sokkal praktikusabb, ha nem kell mindig a pasira várni hogy elintézz egy nagyobb bevásárlást mondjuk, vagy a gyereket elcipeld valahova ha jobb kocsival menni.


Az én szempontomból tudom mondani, hogy az nálam kivejezetten előny, ha a férfi tud vezetni. nem kell hogy legyen kocsija, de vezetni tudjon. Nem szeretem ha egy pasi annyira tutyimutyi hogy még vezetni se tud.


32/N

2011. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Előny és hátrány is. Előny, mert jellemzően a férfiak szeretnek vezetni és ezt te nem "veszélyeztetnéd". Hátrány, mert ha el akartok menni szórakozni valahova, akkor vagy nem mentek kocsival, vagy a párod nem ihat. Illetve hosszabb utazás esetén nagyobb a balesetveszély, ha végig ugyanaz vezet, mert elfárad, így csökken a koncentráció.
2011. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nekem biztos hogy ha lesz feleségem/párom/ a jövőben legyen neki egy B ketegória legalább...

apu mikor elvette anyumat, anyunak nem volt, apu pedig kamionozott, vagy néha-néha buszozott.

és volt olyan hogy el kellett volna apuért menni este mert a telephelyen ugy volt leteszi a gépet 8 kor, de közbejött ez-az, és késett 10 percet, buszt lekéste és nem tudott hazamenni.

így beiratta anyumat B+C-re/akkor még volt egybe, lehet most is van/

anyu le is tette, így apu meg tudott inni egy-egy sört meló után nyugodtan, és volt olyan is hogy útközbe ivott, és szólt anyunak hogy teherautóval kéne továbbmennie, de nem tud, szóval fontos!

2011. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D

NEM:D

2011. jan. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!