Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ennek a jövője? Miért...

Mi lesz ennek a jövője? Miért az én életemmel foglalkozik folyton? (lent)

Figyelt kérdés
2 éve boldog párkapcsolatban éltem, míg meg nem jelent 1 csaj, aki elszerette a kedvesem. Sokáig szomorú voltam emiatt, de végül találtam egy kedves férfit, aki a szeretőm lett. A csaj közben mindenáron meg akart engem ismerni sőt, a partneremet is jelölte neten, írt neki, szét akart minket fúrni, de ez nem sikerült. Most van mégegy férfi, akivel vonzalmat érzünk egymás iránt, de ez a nő már ott van. Nem hiszem el! Miért nem foglalkozik az exemmel, akivel állítólag annyira boldogok? Nem tettem ellene semmit, de állandóan az kellene neki, ami az enyém. Milliomos, veszi sorra a drága ajándékokat a volt pasimnak. Nemrég összefutottunk az utcán, és hát szinte nem ismertem rá...10 évvel öregebnek tűnik, ha néha beszélünk, mindig nekem panaszkodik, mennyire fáj a feje, 25 éves létére már bottal fáj, olyan fájdalmak vannak a lábában, és az orvosok nem találnak semmit. Állandóan engem kérdezget, nem tudok-e v.mi pénzes állást (mert gondolom r*buskának túl nagyok az igényei, ő pedig elég rosszul keres). Szerintetek mi lesz ennek a vége? engem teljesen felőröl, h folyton tönkre akarja tenni a lány az életem, ráadásul úgy álcázza, mintha mennyire baráti szándékkal közeledne felém (felköszönt szülinapomon, hasonlók).
2011. jan. 3. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Fuu,hogy már olvastam a sztoridat már felidegesítettem magam.Ha velem szembe jönne az utcán az biztos,hogy eltörném mind két lábát. :@@
2011. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te miért foglalkozol vele még mindig? Minek beszélni vele és tartani a kapcsolatot? Ha ír nem kell visszaírni,ha hív vagy jön,akkor levegőnek kell nézni.Ha valaki nagyon akarja,akkor el tudja kerülni a másik társaságát,főleg úgy,ha nem köt össze napi szinten még a munka sem.

A pénzes állás dolgot nem értem.Ha milliomos,akkor minek akar pénzes munkát?

2011. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a csaj pénzes, az exem csóró, és nem tud neki nemtomhány ezres ajándékot venni. :S... és azért foglalkozok vele, m mindig betolakszik az életembe. Mi a francot csináljak, azt hittem, ezt az új pasit nem ismeri, erre nem kinyomozta? fúúúúúúú.........
2011. jan. 3. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehéz megértenem,hogy miért nem vagy határozottabb.Ha én valakivel nem akarok kommunikálni,akkor nem is fogok.Manapság,a technika korában olyan hírzárlatot tudsz magad körül csinálni,hogy az FBI is csak pisloghat.Álnevek közösségi oldalon,új jelszavak,letiltott emberkék,új e-mail cím és telefonszám.A hívó számának letiltása stb.Ez nekem egy nyafogásnak tűnik,amit csinálsz.

A jelenlegi pasidnak pedig meg lehet mondani a csaj nevét és hogy ne foglalkozzon vele.Ha a srác egy vadidegennek elöbb hisz bármiben is,mint egy leendő barátnőnek,akkor az a pasi mehet is.

Tanulj meg élni!

2011. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én már nem beszélek a csajjal, csak az aggaszt, h ő az új sráccal viszont elkezdett! A szeretőm letiltotta, mikor mondtam, h ez nem tetszik.
2011. jan. 3. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Na,ha az a módszer egyszer bevált,akkor tiltasd le most is.

Mondjuk ezt a beszélgetést megnézném a csaj és a mostani pasid között:

"Hello,én vagyok a Zsuzsi exének az új nője.Akarsz ismerkedni?'

"Persze"

"Te, én úgy utálom a Zsuzsit,egy szemét k.urva,szerintem ne járj vele."

"Hát,ha ezt gondolod...mesélj,mit tudsz róla? Lehet,át kellene gondolnom ezt a járás dolgot,hisz te azt mondtad"


Remélem vetted az iróniát.Ezt a helyzetet minden értelmes és normális férfi kezelni tudja.Te dramatizálod túl,ez kb. két perc kellene,hogy legyen az életedben.

2011. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát lehet, h tényleg túlságosan felveszem...csak ugye már egyszer ő is hozzásegített ahhoz, h szétmenjen a kapcsolatom.
2011. jan. 3. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
A pasidat tényleg lenyúlta,de ne ámítsd magad azzal,hogy egy felhőtlen és valóban boldog kapcsolatot robbantott szét.Egy fülig szerelmes férfi,akinek teljes a boldogsága nem szakít egy nőért sem. Tanulj a hibádból és ezt a lányt egy életre radírozd ki az életedből.Még az utcán sem kell vele szóba állni.A leendő pasijaidat pedig elég csak megkérni,hogy tiltsák le.Ne is gondolj rá!Nem ő fogja ezentúl tönkretenni a kapcsolataidat,hanem te magad,ezzel a rettegéssel.
2011. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!