Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, akik megtaláltátok az...

Ti, akik megtaláltátok az "igazit"! Mitől érzitek úgy, hogy tényleg ő a nagy Ő? Milyen tulajdonságok alapján?

Figyelt kérdés
Az egyik válaszban olvastam, hogy az illető "mindent megtett volna érte", elég mondjuk csak ez, vagy kell más is? Például, hogy kicsit hasonló legyen a gondolkodás?
2011. jan. 4. 12:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen tudod. Ezt nem lehet megmagyarázni. Ha magadtól nem érzed, akkor nem fogod pár tulajdonságból megérteni. Mert az lehetne belemagyarázás is.
2011. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Jó kérdés.Mi a párommal kiegészítjük egymást.Míg én morgok,ő nevet,ha sietek ő lelassít,vicces de ezért is szeretem.Hasonló a felfogásunk néhány dologban:zene,ételek,kultúra,filmek,emberek...Nade,attól érzem hogy ő a nagy ő,hogy nem tudnám elképzelni nélküle az életem.Minden gondolatomban,cselekvésemben ott van,ha nincs mellettem,ha nem érzem az illatát,nem látom nevetni megszakad a szívem.Már 6 és fél éve leszünk együtt jövő héten,de még mindig bolndulok érte.
2011. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen dolog kell: elfogadás. Hogy úgy fogadd el a másikat, amilyen. Ne "beletörődj" a hibáiba, hanem szeresd azokat is. Ha csak "elviseled" őket az elején, később idegesíteni fognak.


Ja, és még egy fontos dolog: nem kell "mindent" megtenni a másikért. Ezt senki nem kéri (aki igen, az csak kihasznál), és egy idő után baromira terhes, hogy olyanokat teszel, ami az embernek a háta közepére nem hiányzik. Nem úgy kell szeretni valakit, ahogy SZERINTED neki jó, hanem ahogy NEKI jó, és ez nagy különbség.

2011. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Amikor találkoztunk, összenéztünk, és rögtön tudtuk a másikról, hogy ő az. Olyan volt, mintha ezer éve ismerne, szinte olvastunk egymás gondolataiban.
2011. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom egy gyökér, haverként már rég lekoppintottam volna, de így, hogy a párom imádom. :D 7 éve zúzunk, nem akarok nélküle élni. Jobban nem tudom leírni.
2011. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Amikor a lelkinyugalmat megtalàljuk egymàsban.Mi is kiegészitjük egymàst,fantasztikus,hogy mennyire különbözõek vagyunk,és mégis egyformàk.Egy a célunk mindenben.
2011. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csak úgy érzem,de ettől még nem biztos h. ő az, hisz nálunk is vannak problémák.De tény h. nagyon összhangban voltunk az elején.Most már összeszoktunk,de pl. amire ő vágyik azt tőlem megkapja, amire én vágyom azt én is megkapom tőle.Elfogadja a hibáimat.Közös céljaink vannak és sok mindenben egyezik a véleményünk.Persze nem vagyunk 100%-ig hasonlóak,de sok a közös, ami meg nem közös abban meg vagy alkalmazkodunk, vagy ha nem akkor is így nem unalmas, vagy idővel mi is olyanná válunk...

Más fiúkkal sok mindenről le kellett mondanom, vagy olyat kellett tennem amit nem szivesen tettem, csak féltem h. szakítani fognak, illetve nem tudtam megnyílni a másiknak.Itt azt csinálok amit akarok és lelkizős dolgokról is tudok vele beszélni.Persze ismerek tökéletesebb párokat is nálunk,de nemlehet mindenki egyforma.

2011. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

12.17.

Szép volt :D

2011. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12:47! Köszi! :)
2011. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
"Nélküle is egész vagyok, de csak vele vagyok teljes"
2011. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!