Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, akik megtaláltátok az...

Ti, akik megtaláltátok az "igazit"! Mitől érzitek úgy, hogy tényleg ő a nagy Ő? Milyen tulajdonságok alapján?

Figyelt kérdés
Az egyik válaszban olvastam, hogy az illető "mindent megtett volna érte", elég mondjuk csak ez, vagy kell más is? Például, hogy kicsit hasonló legyen a gondolkodás?
2011. jan. 4. 12:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én is megtaláltam az igazit, tudtuk egyből, hogy ez más, mint eddig bárkivel mindkettőnk részéről. Előtte is voltam szerelmes, de ő az, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, mindenemet odaadnám érte és fordítva, ugyanakkor nem követelünk a másiktól semmit. Már 2 napja nem láttam és nagyon hiányzik, olyan nehéz egy olyan éjszaka, amikor nem vele alszok, nyugtalan vagyok és mindig csak keresem erős karjait. Kiegészítjük egymást. Korántsem vagyunk egyformák, de az élet lényeges kérdéseiről ugyanazt gondoljuk. Egy dolog van, amiben még csiszolódnunk kell: ő vallásos bizonyos szinten, és viszont totál nem hiszek abban, amiben ő, mondjuk úgy: ateista vagyok, mivel más vallásban sem hiszek. Minden vágya, hogy templomban esküdjünk meg, de engem ettől a hideg kiráz. Nem tudom mi lesz, de még az is lehet, hogy belemegyek ebbe az egészbe, mert tudom, neki ez fontos. Csak kár, hogy rühellem a papokat.... De mindent megoldunk:)
2011. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nem lehet megmagyarázni
2011. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!