Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódom a párom barátjához....

Vonzódom a párom barátjához. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3,5 éve vagyok együtt a barátommal, lassan fél éve egy albérletben lakunk két barátjával.


Az egyikkel, aki mondjuk legyen B nagyon jól elvagyunk.


Az elmúlt egy hónapban azt vettem észre, hogy szinte minden nap flörtölünk. Nagyon szeretem a barátomat és nem akarom elveszíteni, de egyszerűen vonzódom B-hez.


Filmet nézünk egy ágyban mikor nincs otthon a párom és simogatja a kezem, megjegyzéseket tesz, hogy csinos és sexi vagyok, együtt készülödünk a fürdőben, fogat is mostunk együtt.

Szilveszterkor elég erotikusan táncoltunk. Mikor hazaértünk még rágyújtottunk, és kb.5 cm-ről beszélgettünk és nem sokon múlt hogy ne csók legyen belőle. Mikor elszívtuk a cigit, azt mondta inkább elmegy aludni, nem szabad engednünk a kísértésnek.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak.

Vonzódom hozzá és imádok vele flörtölni.

Utáltam mikor bemutatott a párom neki és jött hozzánk,de mióta összeköltöztünk nagyon forr köztünk a levegő...

Már a párom is megjegyezte,hogy sok időt töltünk együtt B-vel.

Lehet, hogy ez a miatt van, hogy a páromtól mióta összeköltöztünk nem kapom meg a gyengéd érintéseket stb. ,B-től meg igen?

Nem tudom mit csináljak, nagyon szeretem a barátomat,de érdekel,hogy milyen lenne B-vel a csók,a sex...


2011. jan. 4. 18:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeretnéd a barátodat, akkor nem az izgatna, hogy milyen lenne B-vel. Mellékesen jegyzem meg, az igaz barátok az ilyen lányokat szokták mindketten megkóstolni, majd jól seggberúgni. (Nem sértésnek szántam, csak figyelemfelkeltésnek)
2011. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
30%

Amit ma megtehetsz,ne halaszd holnapra!

Ne tegyél olyat,amit később megbánhatsz,ill. azt, h nem tetted meg !

Idős létedre csak bánni fogod azokat a pillanatokat amiket kihagytál az életedből.

2011. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd el a párodat. És próbáld meg elfelejteni a barátját...:-S

vagy...költözzetek el EGYÜTT a barátoddal és minél kevesebb időt tölts a barátjával

2011. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
64%
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést???
2011. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%

tölts több időt a barátoddal, ha tényleg szereted. nézz filmet vele, ne B-vel..

az nem mentség a csókra, hogy ittál előtte, hiszen épp azért ittál, hogy megtehesd.

2011. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire izzik a p*nád B-re, akkor gyorsan szakíts a barátoddal, kíméld meg a szenvedéstől, amit később okoznál neki. Főleg, ha meg akarod csókolni B-t, meg egy ágyban fetrengtek, meg simogat... rohadt szemét vagy a barátoddal. K*rvára szeretheted, ha ezt meg tudod csinálni vele. Riba*c.
2011. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
100%
Ha igazán szereted a párod megbánnád ha engedsz a kisértésnek.Meg lehetne oldani,hogy legalább egy kis ideig költözzetek el?Ne haragudj,hogy ezt mondom,de nem lehet,hogy B csak egy szeszély?Őszintén szólva voltam hasonló helyzetben,de hamar elmúlt!
2011. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%
Igazából mindegy, h engedsz e neki vagy nem, az lenne a legkisebb baj, hogy megcsókol. Hanem, hogy érzelmileg kötődsz hozzá, ergo már megcsaltad a párod. A megcsalás nem egy kóbor numera, vagy egy röpke csók, hanem kb az amit te is leírtál..Hogy fellángolás vagy komoly azt csak te tudod eldönteni..
2011. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
71%
B-től se kapnál egy idő után még talán annyit se, mint a mostani barátodtól...
2011. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%

Hanem, hogy érzelmileg kötődsz hozzá, ergo már megcsaltad a párod

nekem ebből a leirásból semmiféle érzelmi kötődés nem jött le,csak szexuális vonzalom.

Erről az a véleményem,hogy az ember alapvetően kiváncsi természetü,lehet érezni SZEXUÁLIS vonzódást más iránt (is) . Gondolom mindenki látott már a saját párján kivül jó csávót/nőt. Szerintem ez nem kóros,nem kell álszenteskedni hogy iylen nincs és hogy ez azt jelentené,hogy nem szereti a párját.

DE! az hogy flörtölsz vele,simogat,erotikusan táncoltok már köcsögség!! Döntsd el fontosabb neked e a múló ,újdonság varázsa ey kiadós b@szással megspékelve mint a 3 és fél éves komoly kapcoslatod a barátoddal.

Ha pedig ez egy tünet,tehát azért kezdtél más felé érdeklődni metr már előtte is motoszkáld benned a gondolat,hogy nem érzed már jól magad a párod mellett,akkor meg végképp hagyd el. Ezt ne cisnáld tovább,mert gerinctelen dolog és kib@szás mindkét sráccal szemben. Mellesleg B kúrvajó barátja lehet a párodnak:D

Az alkoholos tervedet meg nem is kommentálom...:D Gyerekes és szánalmas.

Nőlj fel inkább. Dönts.

2011. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!