Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok nagyon beszédes...

Nem vagyok nagyon beszédes nőci és a pasi akit kiszemetelem, hát ő sem az, hogyan tudnám mégis meghódítani?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy tetszek-e neki, a volt barátom baráti társaságából ismertem meg.

Hogyan tudnám rávenni arra, hogy meghívjon randira, én semmiféleképpen sem hívnám el sehová.


2011. jan. 5. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

És miért nem akarod te elhívni valahová?

A sült galamb nem fog a szádba repülni, tessék végre lépni!!

2011. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kriszti83 ***** válasza:
89%
Valakinek pedig kommunikálnia kell a másikkal. Próbálj vele mosolyogva, kedvesen beszélgetni.
2011. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy azért nem lép, mert nem tetszem neki. Nem szeretném magam leégetni.
2011. jan. 5. 16:51
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
De mi van akkor, ha azért nem mer elhívni téged, mert azt gondolja, hogy ilyen jó csajnál úgysem lenne esélye?
2011. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
írj levelet neki mondjuk fészbukon, van hogy jobban megy eleinte a kommunikáció írásban, mint szóban :D
2011. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
En fiu vagyok es nekem is tettszik egy lany es ugyan ugy vagyok mint te...es varom valami jelre de nemnagyon akar adni...de sztem azert en is tettszekneki...de ha pl annyit mondana mi lenne ha elmennek majd valahova...akkor majd en elhivnam...:):)
2011. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 tetris ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az előző srác mondta. Addig tuti fix, hogy nem fog lépni, amíg nem kap kedvező jeleket tőled. Nem akar kockáztatni, nehogy pofára essen. Na, akkor előtted az egész este, hogy kigondold, milyen jelekkel tudnád az értésére adni, hogy kezdeményezhet, nem lesz lepattintva.
2011. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ma 17:17 Hová valósi vagy? Lehet te vagy az a srác, hány éves vagy?

De én sem akarok pofára esni, nagyon szégyellném magam, mivel sok közös ismerősünk van, hogyha én felértelmeztem volna a dolgokat.

2011. jan. 5. 18:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Hiába nem vagy beszédes, ki kell nyitnod a szád, ha akarsz valamit:) Szerintem nem kell hogy te hívd el randira.. Elég, ha célzásokat teszel. Beszélgessetek, kérdezd arról, mit szeret csinálni szabadidejében, és mesélj neki arról is, hogy te mit szoktál csinálni. Panaszkodj, hogy régen mennyit jártál túrázni, de most nincs kivel.. Hogy mennyire érdekelne egy film vagy egy kiállítás, de mindenki elfoglalt mostanában.. Hogy ilyen szép időben milyen szívesen elmennél valamerre fotózni, de egyedül nincs kedved.. Csak találtok valamit, amit mindketten szerettek! Akkor pedig már csak a helyzet adja, hogy melyikőtök dobja fel a "menjünk együtt!" ötletet.. Nem kell egyből randira törekedni, mert egy közös programból is lehet bármi.. A semminél biztos, hogy több:)
2011. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

17:17 vagyok

17 eves de szerintem nem az vagyok mert Romaniaban lakok..:) AMugy a te korod?:)

2011. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!