Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha valaki azért...

Elítélendő, ha valaki azért nem akar szülni, mert csúnya lenne a bőre?

Figyelt kérdés
A nő sokat szenvedett az alakja miatt, többször hízott-fogyott, végül sok munkával sikerült elérnie egy bombaalakot. A bőre viszont már nem bírná az újabb hízást (terhesség miatt) és megrepedezne, nem lenne már feszes, tele lenne csíkokkal. Így nem szeretne szülni. Szerintetek ez nagyon gáz?
2011. jan. 7. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Miért? Úgy gondolja örökké fiatal és szép lesz meg feszes?

Igen, ha csak ez az ok akkor elég gáz.

2011. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a kérdést nem tetted már fel egyszer?

Amúgy mindenki azt csinál, azért nem szül, amiért akar. Bár én nem értem az ilyet, de amúgy nekem mindegy.

2011. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Nézd aki anya akar lenni annak a gyerekvállalásról először nem a csíkok a hasán,meg a bőre szépsége jut eszébe...

Szerintem alapból nem akar gyereket,ez csak kifogás...és ráadásul még rossz is.

2011. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de amúgy Rubint Rékának már a 3. gyereke fog megszületni és még mindig bombanő.
2011. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem miért lenne elítélendő.

Ha én azért nem akarok gyereket, mert kék az ég, és ezért engem valaki elítél, akkor az az ő baja.

2011. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Akinek ez kizáró ok annak nem is való gyerek mert nem elsődleges a számára. A gyeremkvállalás áldozattal jár, aki ezt nem fogadja el szellemileg nem érett rá, ez nem feltétlenül baj, nem való mnindenkinek gyermek.


Egyébként meg ha 40 körül amúgyis megereszkedik a bőra akkor meg már sajnálhatja hogy nincs gyereke mert akkorm,ár annyira nem is lehet...szóval azért hogy nyerjen pár feszes bőrűéve magának, nem éri meg lemondani a gyermekvállalásról, de ahogy már írtam, nem mindenki anya-típus.

2011. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Mindenesetre annak örüljön, hogy az ő anyukája nem így gondolkozott anno...
2011. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Mire már amúgy sem lesz szép a bőre akkor már majd szeretne szülni csak nem tud és az ő kezelését is az én befizetett TB-ből fogják kifizetni és ha mégis szül majd azt mondják az oviban hogy 'jött érted a nagymamád'

Természetesen aki nem akar szülni az ne szüljön semmiképpen se, de igen ez nagyon gáz.

2011. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
saját teste, saját élete, saját döntése.
2011. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Komoly önértékelési gondjai lehetnek.
2011. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!