Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Becsapott, de nagyon keményen....

Becsapott, de nagyon keményen. Ráadásul nem tudom engem belekevert-e?

Figyelt kérdés
Véletlenül a kezembe akadt egy nyári bírósági határozat, mi szerint a férjemet igazoltatták, nem volt nála jogsi, de a nyomozás kiderítette, hogy EGYÁLTALÁN nincs jogsija... (nem értem hogy történhetett, egyszer 2 éve elkapták gyorshajtásért, akkor bevonták a jogsiját fél évre...azóta nem kaphatta vissza?) Szóval, pár hete az én nevemen lévő autónkat használja. Ha ezzel esetleg azóta elkapták, akkor engem is megbüntetnek amiért odaadtam neki..pedig nem is tudtam mi a helyzet!?
2011. jan. 8. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem becsapás, szerintem, hanem inkább a kapcsolat kommunikációs csatornái dugultak el valamiért, de nem tegnap! Este TV helyett nem ártana néha beszélgetni. Nem elmondani a monológokat! Kíváncsivá kell válnotok ismét egymásra, mert amit leírtál az gáz, fele-fele arányban.
2011. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
08:47 vagyok, csak abba gondolj bele, hogy ha valamiért elvették a jogsiját nem mondta el neked, ennek oka van, Te most "megfogtad" őt valamivel, és nem vele beszéled meg, ennek is oka van, szóval még az egymás iránti bizalom is elgurult valahová?!
2011. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem kerdezz ra, hogy valoban hazasok vagytok-e, s valoban egy fedel alatt eltek?

Maradj nyugodt, de legy hatarozott. A ferjed eleg felelotlenul viselkedett, s igy valoban meg sokat fogtok fizetni ezert, mint buntetes.

Nem egyszeru a helyzet, de Neked kell elbeszelgetni a paroddal ezekrol a dolgokrol, s Te ismered Ot.

2011. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még alszik...de természetesen amint felkelt, beszélni fogok vele!!! Sík ideg vagyok, én mindent megbeszélek vele, de ő úgy látszik nem. Arra azért tudtok válaszolni, hogy én büntethető vagyok-e ha az én nevemen lévő kocsival is esetleg elkapták? Nem szeretnék még egy ilyen meglepetést!
2011. jan. 8. 09:06
 5/8 anonim ***** válasza:
08:47-vagyok, nem vagy büntethető, ha az autóval őt kapták el.
2011. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
De nehogy elkezdj vele veszekedni, vagy számon kérni rajta ezt, szerintem inkább próbáld meg azt látni, hogy segítenetek kell egymáson, egymásnak, hogy helyreálljon valami. Ehhez szeretettel kell bánnotok egymással, és mivel most Te talán jobban látod ezt, neked kell először így hozzáállni, minden elvárás nélkül! Ha érthető...
2011. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A járművezetés tiltott átengedése BTK szerinti bűncselekmény. A tiltott átengedés azt jelenti, hogy vezetésre alkalmatlan (ittas, drogos stb) személynek engeded át a vezetést. Az, hogy valakinek nincs jogosítványa még nem jelenti azt, hogy a vezetésre alkalmatlan, ezért ez nem bűncselekmény, csak szabálysértés.
2011. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj valamit, mi a helyzet?!
2011. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!