Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nemtudom mit tegyek! Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek! Van egy párom tíz éve, aki sokszor hazudott és becsapott, és van egy másik kapcsoltom is lassan két hónapja, nemtudok dönteni köztük, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt párom sokszor megcsalt,hazudott,ivott,meg más dolgai is voltak.Mindig megbocsáltottam neki,mert nagyon szeretem,meg vannak tőle gyerekeim.De nem birtam a sok hazudozását,meg állandóan a pórnót meg a nőket nézte az interneten.Most rájött van egy kapcsolatom két hónapja.Amita tudja sírt többször is.Igy azt mondtam vele maradok ha megváltozik,többet nem csal meg.Viszont rájöttem a volt férjembe vagyok szerelmes még mindig.De akivel megismerkedtem férfi az iránt is érzek valamit,nemtudom mit.És ő nagyon sokat tett értem,kiállt mellettem,azt mondta mindent megtesz értem.Mindig foglalkozott velem,simogatott ,puszillgatott,érzelmileg is.Azt mondta költözek hozzá,a gyerekeimet is elfogadta,elis akar venni.Nagyon megszeretem őt is és nagyon hiányzik.Nem tudom mit tegyek?Higyek a volt páromnak?De közben nagyon hiányzik a mostani is?Segítsetek.Ja ,és léci ne azt irjátok döntsem el én,mert nem tudok dönteni,ezért irok ide.
2010. ápr. 29. 11:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A lényeget lehagytam akivel megismerkedtem férfi vele nem feküdtem le,és ezt nem hiszi el vagyis kételkedik benne a párom akivel együtt élek.
2010. ápr. 29. 11:18
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha tíz éve hazudik, csal stb. akkor nem kell több esély neki. Tíz évet kapott bizonyítani. Nem élt vele. Kutyából nem lesz szalonna. Kezdj új életet. Egy darabig hiányozni fog, de a szerelem nem minden.
2010. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 3 éve élek házasságban, de a férjem már most megcsalt. Vele maradtam, mert 2 gyerek van + nem vagyok abban az anyagi helyzetben. Én is azt hittem szeretem, de kezdek rájönni hogy csak a megszokás tart össze és elmegyek amint tudok. Te se maradj! Nem éri meg kínlódni egy férfival aki 10 év alatt nem változott meg! Neked is véges az időd, inkább élj boldogan! Ne fecséreld az időd idiótákra!
2010. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de nagyon gyerekes vagy. 10 éve van egy grasszáló férjed, akibe még mindig szerelmes vagy, aztán van egy új "kiszemelt", akibe nem vagy szerelmes, viszont a tenyerén hordoz és "el is venne feleségül". Minek? Egy házasságban megütötted magad, most hozzámennél egy másikhoz, hátha eltelnek a mézeshetek, utána meg ugyanazt teszi? a legjobb ilyenkor a "két pad közé esni" helyett az, hogy elválsz a férjedtől, a másikkal is szakítasz és keresel egy 3-at.
2010. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.De én nem mondtam ,hogy a mostani páromba nem vagyok szerelmes!Azt írtam érezek iránta valamit ,de nem tudom mit.Össze vagyok zavarodval.És nagyon sok mindentől félek!!!
2010. ápr. 29. 11:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell keresni harmadikat, csak ne ugorj bele egy másik házasságba. Éljetek a másikkal együtt, de maradjon meg a szabadságod. Én azt tenném a helyedben, hogy meglenne a magam élete, ház, gyerekek stb. és lenne az a pasi, aki a tenyerén hordoz, néha átjönne hozzám, talán egy-két cucca ott is lenne, de ne függj tőle!
2010. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az utolsónak.Honnan gondolod ,hogy ugyazt tenné velem a mostani párom?Nem minden férfi egyforma!Szeremcsére
2010. ápr. 29. 11:54
 8/12 anonim válasza:
69%

Én azt javaslom, hogy maradj a gyerekeid apjával.(Feltéve, hogy odaadó, szerető és gondoskodó apa)

Járj el szórakozni nélküle és éreztesd vele, hogy nem kötelező neked mellette élni, ha nem tesz semmit a kapcsolatotok javítása érdekében. Vegye ki a részét a család napi teendőiből ő is ahogy más apák.

2010. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De én elis váltam tőle!Minden megvolt a vagyon megosztás is.Csak vissza fogatam a volt férjemet.Meg öngyilkos is akart lenni.
2010. ápr. 29. 11:56
 10/12 anonim válasza:
85%

Ha visszafogadtad akkor te vagy nyerő helyzetben....vezesd pórázon! tegyen meg mindent amire kéred, külömben lobogtathatod előtte a nem kívánatos lehetőségeit! Igenis tud változni egy felnőtt ember ha nyomós oka van rá...

A gyerekeimért MINDENRE hajlandó lennék!

2010. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!