Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van ilyen önző férjem?

Csak nekem van ilyen önző férjem?

Figyelt kérdés

2 gyerekünk van, mind2 megőrül az apjáért:)

Szombaton pl. elkezdem a szokásos takarítást, pakolást, erre a férjem elkezd hőzöngeni, hogy ő nem tud enni, készülődni, mert menne edzeni...

Nekem muszáj csinálnom a házimunkát, a gyerekek mellettem eljátszanak együtt 2 és 4 évesek.

Ebből mindig óriási veszekedés kerekedik... annyira unom már. Szerintem annyira önző, csak magára gondol, arra nem hogy nekem mennyi teendőm van, amiben senki sem segít. Minden ötletet szívesen veszek.


2011. jan. 8. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vigye a nagyobbat magával,minimum!Mehet úszni is vele,az én férjem minden szombat reggel viszi a nagyot.
2011. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem sem segít de nem is mer szólni ha nincs minden rendben vagy késik az ebéd.
2011. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond, hogy nem foglalkozik a gyerekekkel, mert sokat játszik velük, csak az evés és a készülődés, amitr zavartaslanul szeretne végezni.
2011. jan. 8. 10:53
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Ha ilyet csinál a férjem, nem kezdek kiabálni, nem megyek vele a veszekedésbe, hanem odabújok hozzá, megcirógatom, puszilgatom, mondom neki, hogy ha hazajön megmasszírozom a talpát vagy a hátát, hazafelé találja ki melyiket szeretné... ilyenkor mindig úgy megenyhül, és kiderül, hogy csak a munkahelyi stressz, vagy valamilyen feszültség hozta ki belőle, és rögtön segít, nem kell neki mondani se...
2011. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

Akkor a béke érdekében készitsd ki a reggelit neki és míg eszik és összekészül mennyj sétálni a gyerekekkel vagy húzodjatok be egy szobába és játszatok vagy mesélj nekik.

Ha elörre bepakolod a táskáját hamarabb el tud indulni.

2011. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem még ne neki álljon följebb, mert a házimunka közös feladat lenne, erre a hétvégétek meg úgy telik, hogy ő meg elmegy edzeni, és rád hagyja egyedül...


Neki a kikapcsolódás, szórakozás (ha csak persze nem hivatásos sportoló vagy edző és abból van a keresete) - neked meg a munka, hogy is van ez????????


Szerintem a minimum lenne, hogy csöndben marad, alkalmazkodik ahhoz az emberhez aki kiszolgálja, és még nem még ő hőbörög....

2011. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

És Neked mikor hagy időt arra, hogy sportolni menj kedves kérdező?

A közös Élet nem azt jelenti, hogy a házimunkát is közösen végzik és a gyermeknevelést meg főleg?

Jó lenne ha feltennéd magadban ezeket a kérdéseket!

Én a helyedben biztos, hogy nem tenném elé a reggelit sőt leülnék vele beszélgetni minél hamarabb!!!!

2011. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez annyira jellemző. A férfi rosszul viselkedik, erre a nőnek kell neki kedveskednie. Ez minden, csak nem következetesség.
2011. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsóval értek egyet.
2011. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Én rossz néven venném, ha nem segítene be a férjem a házimunkába. Szokott mosogatni, mosni, és mikor nekiállunk rendet rakni vagy port törölgetni egyértelműnek érzi, hogy segít. Nekem így természetes.
2011. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!