Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megviseli a házasságot, ha a...

Megviseli a házasságot, ha a férj külföldön dolgozik, Ti el mernétek engedni ezek után?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár végén egy házassági válságon mentünk át,aminek a hatását és most is érzem.

23 éve házasságunk szinte megújult,és jobban szeretem,ragaszkodom hozzá,mint valaha is...

Pár napja m.nélküli lett,és szóba került a külföldi munka. én már csak ha minden kötél szakad,engedném el...

Félek,hogy eltávolodunk egymástól,na meg attól is, hogy megcsal...


2011. jan. 8. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megviseli ezért nem merném elengedni.
2011. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval értek egyet.

Vagy esetleg TE is mehetnél vele. Nem vagy köteles, de akkor együtt lehettek.

2011. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Megviseli,igaz én nem vagyok férjnél...de 3és fél éves kapcsolatban vagyok!Az én párom kint dolgozik,nagyon rossz,és nehéz...de a megélhetés nem megy másképp!Épp kb fél órája ment el,most megy vissza....nagyon rossz de majd remélem legközelebb már én is megyek!
2011. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Félek,hogy eltávolodunk egymástól,na meg attól is, hogy megcsal...


Összezárva egy légtérbe is eltávolodhat tőled is megcsalhat ha kar itthon is,ahoz nem kell külföldre menni...


Én tiz éve élek kapcsolatban,4 éve távkapcsolattá vált,mert külföldre ment muka miatt,engedtem,ne engem okoljon utána,hogy itt tartottam,nem bántam meg,még jobban szeretjük egymást.

Nem attól lesz tartós a kapcsolatotok,hogy egymás segébbe éltek...itthon is félre mehet...Itthon is eltávolodhat...A jó kapcsolatot a távolság nem teszi tönkre a rosszat meg bármi tönkreteheti...

2011. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem félnék attól, hogy megcsal, de annyira ragaszkodunk egymáshoz, hogy nagyon kikészülnénk ilyesmitől, nem is biztos, hogy bírnánk hosszabb távon. Talán ha mindketten kimennénk. De nem tudjuk kire hagyni a házat.

Szóval biztos, hogy először minden más lehetőséget megpróbálnánk és ha már minden kötél szakadna, ha már egy minimális színvonalon sem tudnánk megélni, akkor vállalnánk be ilyet.

2011. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem tulajdon,a párunk férjünk,társunk,hogy mi döntsünk el helyette,hogy elmehet-e. szabadakaratú ember,az már rég rossz,ha láncra kell verned,mert megfullad és futva menekül majd,de ha jól csinálod és szabságot adsz neki,akkor mindig vissza jön...
2011. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Megviseli, de az is, ha szűkölködtök.

Ismerős házaspárnak már ráment volna a házassága a pénzhiányra, amikor a feleséget kirúgták, az adósságok meg nőttek. Végül inkább kiment külföldre. Nehéz, de legalább anyagilag jönnek egyenesbe. Persze alig várja, hogy hazajöhessen.

2011. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reális a félelem, hogy a kapcsolat megsínyli, ha nem vagytok ott egymás mellett. Ez nem arról szól, hogy legyen egy kis privát szférátok,hanem arról, hogy gyakorlatilag nem vagytok együtt,nincs ott melletted. És ha az a házassági válság anno megcsalás miatt volt, azért ne mondja már senki, hogy ebben a helyzetben (távol tőled, senki nem látja stb.) nem növekszik meg a félrelépés esélye. Én nem mennék bele.
2011. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem távolság miatt csal valaki,hnem mert csalni akar,mert hiányzik valami,és azt itthon is megteheti simán a hentres lányával...Nem kell ahozz külföld...

amúgy az egy dolog,hogy te ragaszkodsz hozzá,de ő is úgyanúgy ragaszkodik?...

2011. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Félek,hogy eltávolodunk egymástól,na meg attól is, hogy megcsal...Félsz mert nem bízol benne,félsz mert tudod hoyg megcsalhat bármikor...
2011. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!