Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én se egyek semmit, csak mert...

Én se egyek semmit, csak mert a párom fogyózik?

Figyelt kérdés

Elég sok idő kellett, de belátta hogy nem egészséges ahogy él, és hogy van rajta néhány plusz kiló.

Rászánta magát, jan. 1 óta diétázik. Viszont azóta tőlem is elvárja, hogy én se egyek olyat, amit ő nem ehet. (Nekem is van, kb 2-3 kg fölöslegem, de én az intenzív mozgásban hiszek, nem a diétákban).

Sokszor képezi vita tárgyát, hogy én szívesen innék egy pohár bort, vagy megennék egy csokit, sütnék sütemény, de "nem szabad", mert ne ingereljem őt.

Már ott tartunk, hogy a megmaradt szaloncukrot titokban eszem. :S

Támogatom és büszke vagyok rá, hogy eddig milyen kitartó volt, de én nem tudom ezt a diétát követni, hogy szinte semmit nem szabad enni. Ha én megéhezek este 9kor, feküdjek le éhesen, csak mert ő este 6 után "nem ehet"??


2011. jan. 8. 17:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
ne előtte edd azokat mit neki nem szabad, hanem ebédeljetek külön. és akkor nem szenved ő sem a sok finom falattol amit te megeszel
2011. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ebédeljek a fürdőszobában?!
2011. jan. 8. 17:13
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
te lány vagy?
2011. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nektek kéne megbeszélni. Modd, hogy akkro nem előtte fogsz enni, de ezt ne ő szabja már meg neked, ha te innál egy kis bort vagy ennél 2 kocka csokit, igenis enni fogsz, mert nem te diétázol. Annyi, hogy nem előtte fogod befalni, hanem szépen egymagadban, de ne kényszerítse rád a diétáját.
2011. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen, nő vagyok:)
2011. jan. 8. 17:13
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
szerintem ez abszolút nem normális viselkedés:S
2011. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

nem,meg kell neki magyarázni hogy ha ő diétázik akkor tegye ,de téged ne erőltessen ,abban monfjuk igaza van hogy én sem örülnék neki ha az orrom elött enénnek csokit ha tudom hogy én nem ehetek,de az esti evést nem értem

ha ő nem ehet akkor ne egyen de azt had te dönd már el hogy napi hányíszor és mikor mennyit eszel.gondolom te nem fogatkoztál és nem igérted neki hogy vele foygozól.

2011. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Sem a munkahelyén, sem sehol máshol a városban nem szabhatja meg a többi embernek hogy ne egyenek semmit mert ő diétázik.

Hozzá kell szoknia, hogy ő nem ehet meg bizonyos ételeket, de más igen. Nem tudom hogy a munkahelyén ezt hogy viseli el...

2011. jan. 8. 17:15
 9/29 A kérdező kommentje:
Ha kimegyek a konyhába, jön utánam, érdeklődik hogy mit eszem, leül mellém, és szinte kinézi a falatot a számból!
2011. jan. 8. 17:15
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
nem a fürdőszobába, hanem ő ezsik pl 12.00-kor, és 12.30kor befejezi. te meg 12.30-kor kezdesz el enni, ő meg addig másik szobába TV-zik.
2011. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!