Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltatok ma egész nap?...

Mit csináltatok ma egész nap? Elsősorban együtt élő párok férfi-női tagjait kérdezném.

Figyelt kérdés

Én ma voltam a piacon, hazacipeltem vagy 6 kilót. Aztán főztem, majd ablakot pucoltam és felmostam mindenhol a pvc-t, kidomestosoztam a WC-t. Aztán elmentünk a párommal bérletet venni, majd csak fél órára leültem tévézni. Aztán mosogattam, hajat mostam, és most este 20 órakor ültem le gépezni. Csak 1 órát fogok gépezni, aztán biztosan szerelmeskedünk a párommal.

Másnak is ilyen sűrű egy napja?


2011. jan. 8. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Én itthon voltam, a férjem dolgozik. Délután szünete volt, voltunk fodrásznál, meg vásárolni. Főztem pörit, neveltem a kutyát, takarítottam, meg punnyadtam.
2011. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
54%
Hát én csak döglöttem egész nap, néha fingottam kicsiket-nagyokat egyaránt, így inkább elküldtek az otthoniak a boltba.
2011. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

Én felkeltem 8.12-kor, a férjem 8.45-kor. Ő fogat mosott, közben vakarta a fenekét. Nagyjából 3 percig mosta a fogát. Utána én jöttem, két és fél percig mostam a fogamat, közben néztem a csaptelepet. Addig ő a nappaliban volt, de mindjárt megkérdezem, hogy mivel töltötte azt a két és fél percet.

Utána főztem kávét, egy percig melegedett a kávéfőző, 10 mp alatt főtt le a kávé. Kitöltöttem egyet magamnak, sok tejjel, édesítővel, egyet neki, kevés tejjel, két cukorral. Miközben ittuk rágyújtottunk. Ő nézett kifelé a fejéből, én ezzel szemben bambultam. Ekkor már 09.02 perc volt. Ekkor jött a dramaturgiai csúcspont, felállt és kiment pisilni. Ha minden igaz, 09.03-ra már végzett vele. Én továbbra is bambultam.


A történet folytatását 45325 db SMS formájában megrendelheti, csak 400 Ft+ ÁFA/SMS!!

2011. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
86%
Reggel hétkor a párom horkolására ébredtem. Megreggeliztem, csináltam reggelit az akkor még alvó lurkóknak. Mire elkészült négyévesünk felkelt. Elmesélte, hogy mit álmodott, közben ő kakaót én meg egy kis tejeskávét szürcsöltem. Nyolc felé a párom is magához tért, bezsebeltem a reggeli puszit. Párom levitte a kutyát sétálni. A sulisok is felébredtek, hozzáfogtak játszani. Amikor a párom hazaért én már felöltöztem, boltba mentünk. Közben megbeszéltük, hogy tegnap kivel mi történt. Bolt után párom gépezett mellette a gyerekekkel foglalkozott, én fölraktam az ebédet. Még készült az ebéd sült a krumpli meg a husi én kicsit ledőltem, hogy rendezzem a keringésem (mióta várandós vagyok, néha muszáj 10 percre ledőlni, különben ájulok)Közben négyévesem folyamatosan mesélt és kérdezett. Legnagyobbam pedig megfőzött minket, hogy a zene mellett szeretne harcművészetet is tanulni. Miután puhára főttem a kaja meg megfőtt, ebédeltünk. Majd megpakolta a párom a mosogató gépet. Beosztottuk a gyerekek között a gépezést. A párom közben bezsebelte a pusziját, majd eltépett dolgozni. Még egyik gyerek gépezett addig a másikkal tanultam, majd csere volt. Megetettem a mosógépet. Beugrott az egyik barátnőm némi gyógyszerért a lurkójának, meg jó tanácsért, cserébe kaptam néhány jó szót.Mire észbe kaptam, vacsi idő volt. Vacsiztunk, fürödtünk, pizsiosztás. Most itt vagyok. Ja a nagy gyerkőc levitte a kutyust este hétkor. Várom haza a párom. Ha minden jól megy, akkor még ébren leszek amikor megérkezik.
2011. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!