Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális vagy meghülyültem?

Ez normális vagy meghülyültem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a "legjobb barátnőmmel"teljesen elhidegültünk, megromlott a kapcsolatunk. Állandóan húzta az agyam,átvágott, lesz*rt, kibeszélt meg ilyenek.. De én akkor is szerettem ugyanúgy. De ma megláttam egy helyen hogy mit gondol rólam, és nem az hogy ideges lettem tőle vagy szomorú, elkezdtem röhögni. Hogy lehet ez? Eddig annyit sírtam miatta most meg azt érzem h ennek vége, elég volt, és csak röhögök az egészen hogy lehet ilyen. Azon gondolkozok mit csináljak, hogy ne csak én szenvedjek, hanem egy picit ő is..mit írjak ki egy közösségi oldalra vagy akármi. Ez normális? Eddig sohasem tettem volna ilyet.. de most.. Szerintetek?
2011. jan. 8. 22:23
 1/10 anonim válasza:
ha kibeszélt a hátad mögött meg ilyenek akkor lehet hogy nem érdemli meg a barátságod. és ha röhejesnek találtad h mit gondol rólad akkor valószínű...de a nevedet megmondanád csupán azért hogy tudjam hogy nem az én 2 ismerősömről van szó.. :D előre is köszi.
2011. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, emberi reakció. Nem ment el az eszed.

Az más dolog, hogy én hagynám a francba (átmentem majdnem ugyanezen a volt legjobb barátnőmmel) nem állnék le szenvedni mint az ovodások. Én biztos nem mocskolódnék közösségi oldalakon, nem aláznám meg magam csak azért, hogy egy kicsit kitoljak vele vagy valami.

2011. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hááát...Mint ha magamat olvasnám xD Elöször kiborulás aztán meg már csak röhögni tudtam.De feladtam minden bosszúálló tervemet :) Egyszerüen lesz@rom és kész :D

Imádtam egyszerűen...most meg utálom de nagyon...szerintem normális egy kis utálat ;) legalábbis ha szemét volt...Hát nekem az volt -.-

2011. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
te ne írj ki semmit, nem kell lealacsonyodnod az ő szintjére. egyszerűen jegyezd meg hogy szánalmas kis senki, ne foglalkozz vele. esetleg személyesen közöld vele a véleményed, hogy mit gondolsz erről.
2011. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

lehet igazatok van.. csak bennem van ez a kis bosszúvágy :S:D

amúgy Veronika vagyok :)

2011. jan. 8. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szállj ki méltósággal ebből a "baráti" kapcsolatból, hosszú még az élet, egyszer csak megkérdezi tőled valaki, hogy miért nem vagytok jóban..:) Akkor elmondhatod a véleményed, és sokkal nagyobbat üt majd, mintha sértett büszkeségből lealacsonyodnál az ő szintjére, és ezzel elveszítenéd a hiteledet.. Akkor csak legyintenének, hogy "Áá, ez hülye!Csak így próbál visszavágni, amiért kiesett a kosárból!"
2011. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2011. jan. 8. 22:56
 8/10 anonim válasza:

*az vagyok aki kérdezte a neved*

és köszi.

amúgy igen.. ne barátkozz vele..

2011. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen baratnom. Az volt a megoldas, hogy nem foglalkoztunk egymassal. Ha ilyen, nem illetek ossze, elfertek a bolygon egymas baratsaga nelkul is. Tudom, hogy nehez, en is sokaig ki voltam, depresszios lettem, utana kijottem belole valahogy es tudod, mi tortent? A tavolsag jot tett, mert kesobb, evek multan minden rossz erzes nelkul tudtunk beszelgetni az osztalytalalkozonkon.
2011. jan. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem :) nagyon köszönöm
2011. jan. 9. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!