Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ebben a helyzetben mit...

Most ebben a helyzetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mostmár nembírom....meg kérdezem....a helyzet a következő...vagyok én 16/f....és egy 17/L...a lánynak van egy barátja...első kapcsolata 3 éve tart...de már 2 éve nem jó a viszony szinte már csak megszokásból vannak együtt...kb már 2 hónapja először elkezdtem beszélgetni a lánnyal...egyészól kijöttünk....utána hétről-hétre több volt...öleléés...több találkozás...csóók...más nem..és most ott tartunk hogy már annyira jó köztünk a helyzet...hogy együtt lehetnénk..de ottvan még a barátja.. akitől nemtud megválni mert nehéz neki mert első kapcsolat...de a barátja meg nem fog vele szakítani...és én Szeretem őt..és ő is engem (remélem)....de nem tudja mi lesz...mert fél a szakítástól..pedig aztmondja, tudja, hogy velem boldog lenne....de most meg nem biztos hogy együtt lehetünk nekem tökre úgytűnik mintha nem is szeretné...mert ha szeret ( tudom nehéz abbahagyni 3 év után, akármilyen rossz isa kapcsolat...) de ha már kavartunk akkor a barátját nem szereti...akkor meg már együtt lehetnénk...de most meg az jön le....hogy a abrátjával együtt van ...nem olyan jó a kapcsolat ..de ittvagyok/ittvoltam én...kavartunk jó volt..és most koptatna le...azzal a szöveggel...hogy ő szeretné de nem megy stb....most mit tegyek? én szeretm őt..én szeretnék vele lenni
2011. jan. 9. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A a világ értelmesen volna berendezve, akkor megmondaná a réginek, hogy legyen vége. De ma már nem értelmes a világ, mert a régi akár meg is ölheti-volt rá példa elég.

De az is lehet, hogy te nem jössz be a lánynak. Kipróbált, aztán a régi jobbnak találtatott, s most neked nem meri kerekperec megmondani az igazat.

Egyet javasolok: adj neki ultimátumot, vagy mondd, hogy zűrös vagy, keresek egy lányt, aki szabad.

2011. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak ez kényelmes. Miért ne tarthatna két pasit egyszerre? Ha mindkettő olyan nyámnyila, hogy nem képes megszerezni és megtartani őt csak magának, akkor továbbra is élvezni fogja a helyzetet. Játszmázgat, élvezi a szart, amit kavart. Ha túl sokat zizegsz, esetlegelküld és keres új játékot.
2011. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és hogy tudnám őt megszerezni?
2011. jan. 9. 11:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt, hogy adjunk egymásnak 2 hét gondolkodási időt, addig rendezze le a sorait. Ha feléd sem néz, akkor nem szeret, ha lép, akkor szabad lesz, ha kétkulacsost akar továbbra is, akkor szabadulj meg tőle!
2011. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
vagy csak emgmondom neki...hogy nekem ez így nem emgy....szeretlek hiányzol, de már nembírom...a barátod úgysem fog szakítani veled....ígyhát rajtad múlik....ha nem akarod akkor hagyjuk...ne szivassuk itt egymást....
2011. jan. 9. 11:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy beszélj a másik pasijával.
2011. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát azt azért nem....nemtudja hogy köztünk van valami...a srác meg 20 éves....tuti megütne vagy valami
2011. jan. 9. 11:47
 8/10 BlackSword ***** válasza:
Hát apukám, ha foglalt nőre hajtassz, akkor benne van a pakliban, hogy betörik az orrod...
2011. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Azért azt tudnod kell, hogy egy 17 éves lány bizony sokszor érettebb gondolkodású, mint egy 17 éves fiú.Bízd rá a döntést, de rinyálj előtte: légy férfi! Azt jegyezd meg a szerelmes lány fut előled, de ha megfordulsz, akkor fut utánad.A palijával rendezze le ő a dolgot. Lehet tetszik neki, hogy te dédelgeted, a palija meg nem teszi neki a tiszteletköröket Kettőtöket szeretne összegyúrni, de ez nem megy.
2011. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
bocs., kimaradt a NE rinyálj!
2011. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!