Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell cseszegetnie miért...

Miért kell cseszegetnie miért nem érti meg?

Figyelt kérdés
Anyum már totál ki ideggel. A páromnak nem teljes a fogazata és mindig azzal b***ogat anyum hogy miért nem szólók neki hogy csinálja meg hogy miért nem csinálja meg hogy milyen csúnya. Elmesélte a párom miért lett ilyen és én teljesen meg értem. Meg beszéltük hogy meg fogja csinálni csak nem most pik pak mert azért nem 100 forintba kerül de anyum ezt nem képes megérteni. Miért nem fogja fel hogy meg lesz csinálva csak nem most rögtön?
2011. jan. 11. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha annyira zavarja, akkor ne nézzen oda.Vagy adjon rá pénzt.Ezen mit nem tud megérteni?Neki mindig mindenre rögtön volt pénze?Flúgos lehet a mamád, és zavarja, hogy a kislánya egy foghiányossal mutatkozik.Te csak szeresd a barátod, bár mindenki ilyen lenne.

Jelen helyzetben te felnőtteb vagy mint anyukád.

2011. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
legközelebb mondd meg neki,hogy ha kifizeti,akkor párod örömmel megcsináltatja,de addig sajnálja,nincs rá pénze...
2011. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hugi, te vagy az?
2011. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nálunk ugyanez volt! azzal a különbséggel hogy ÉN nem birtam elviselni hogy a páromnak rosszak a fogai. neki is és nekem is kellemetlen, ő nem mert szívből mosolyogni, kellemetlen szagú volt a szája ...stb...

én teljesen megértem anyudat. és téged is kéne zavarjon a dolog, és ha szeret akkor nekikezd a fogorvoshoz járásnak.. nem egyszerre kell kifizetni azt... duma...

nekünk páromnak a fogai annyira rosszak voltak hogy 350ezerbe kerültek, és nem egyszerre fiztettük ki...

szóval párodnak a saját érdekében kéne megcsináltatni.. ha valami ronda az ronda ha tetszik valakinek ha nem...

én 28éves vagyok, mára ez a romlott fogú pasi a férjem és első babánkat várjuk:) hidd el sokkal jobb neki is és neked is ha szép a mosolya:) mellesleg anyud sem fog csesztetni:) sok sikert

2011. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hugi, te vagy az?


Te ki vagy? Honnan kéne ismernem téged?

2011. jan. 11. 10:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy nem fogja meg csinálni hanem azt hogy most nincs rá költség hiába nem kell egybe fizetni.
2011. jan. 11. 10:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyudnak,hogy ha ad rá pénzt,megcsináltatja!Garantálom,hogy többet nem fogja szóba hozni.Én egy bunkó rokonomat koptattam le ezzel a mondattal,aki szintén a fogaimmal volt elfoglalva állandóan.Mondtam neki,ha kifizeti,máris megcsináltatom.Többet se hozta szóba a fogaim...
2011. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Igazad van, tényleg sürgős lenne, de nincs pénzünk rá. Kifizetnéd?":>
2011. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem kellett volna megvárni hogy kirohadjanak a fogai a szájából... miért nem járt rendszeresen fogorvoshoz... egy ellenőrzés ingyen van... meg apránként rendbetenni olcsóbb mint egyszerre...
2011. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy kirohadtak? És ha más okok miatt nincs? Nem értem miért kell kötekedni az emberel.
2011. jan. 11. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!