Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg labilisak az anyák?

Tényleg labilisak az anyák?

Figyelt kérdés
Egy előző kérdés ihlette az enyémet,ahol is arról volt szó hogy ki bántott meg nagyon másokat,és mivel.Szinte mindeggyikben ott volt hogy "Megbántottam az anyámat,megmondtam neki hogy jól elcseszte az életét,ami egyébként igaz is,csakhát amugy is olyan labilis szegényke"...miért boldogtalan idegbeteg a legtöbb anya?
2011. jan. 11. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha te is anya, vagy apa leszel ( nem tudom fiu v. lány vagy) majd rájössz miért olyanok az anyák...
2011. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hasonlóra keresem a választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Amúgy szerintem a becsúszott gyereket hibáztatják, vagy zavarja őket, hogy újraélik a szüleik életét.

2011. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Más dolog ma anyának lenni mint pár évtizede.Ugye kellett, hogy mi is dolgozzunk, meg az emancipáció.Nem mintha az anya keresetére nem lenne szükség, de a gyerek mellett ebbe sokan elkopnak, mert nem bírják.A "hivatásos anya", mint olyan nem is igen létezik.Esetleg, ha szerencsés helyzetben van, vagy nem magyarországon él.
2011. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Mert a legtöbb középkorú nő úgy nőtt fel, hogy neki mindent el kell nézni az anyjának, az a nő, csak mert felcsinálták, és ennek ő az eredménye, bármit megtehet vele.

El kell tűrni, ha öregen már rosszindulatú, bántja, mindennek elmondja, mert ő az anyja, és tisztelettel tartozik.


Ha lek..vázza az anyja (engem az anyám k.vázott le, mert 10 éve együtt élek a férjemmel, és még szeretjük egymást, hát akkor jó sz.pós k.va lehetek, ha így megbecsül.), akkor megköszöni szépen, hogy felnevelte.


Míg amikor az kerül szóba, hogy ő az anya, akkor mindenről ő tehet, a gyerekének minden tettéért ő felelős, ő tehet arról, ha nem akar tanulni, ha korán szexel, ha alacsony, ha magas, egyszerűen MINDENRŐL.

Lásd itteni kérdések-válaszok: először is elgondolkoznék, milyen anya voltam, mit rontottam el, aztán benyal.nék a gyereknek, hogy ingyombingyomkisvirágom, én megígérem neked, hogy nagyon jó anya leszek, cserébe tedd meg, hogy néha bejársz a suliba, és nem fekszel le mindenkivel.


Mellette legyen szexistennő, mert ha nem, hát jogos hogy megcsalják.

A konyhában egy tündér, mert ha nem, lásd fent, plusz joggal gyűlöl a gyereked is.

A munkahelyen természetesen tegyen le háromszor annyit, mint egy férfi, hogy fele annyit kereshessen.

Ha a családjáért él, akkor ingyenélő, akinek büdös a munka. Ha éjjel-nappal dolgozik, hogy ki tudják fizetni a számlákat, akkor persze egy sz.r anya és feleség, mert kizárt, hogy lenne elég ideje.


Meg se említem, hogy a lakás szebb legyen, mint egy lakberendezési magazinban, elvétve nem lehet por a képek tetején se.

Persze ápolt, sportos, tíz évvel fiatalabbnak néz ki a koránál, mert még erre is van ideje.


Mindezek mellett még panaszra se nyithatja a száját, mert jön egy drága nőtárs, aki szét fogja tépni minősíthetetlen hangnemben, és kioktatja, hogy ő bezzeg ezt mind-mind milyen tökéletesen megoldja, ami persze egy ordas hazugság.

Cserébe kap egy elégedetlenkedő anyóst, aki gyűlöli, mert elvette a fiacskáját (hát ugye, hogy megérdemli a riherongy, hogy utálják), egy férjet, akinek a szentté avatásához elég, ha nem lég kéthetente félre, és becsülje meg, meg két gyereket, akik úgy törlik belé a lábukat, ahogy akarják, mert épp liberálisan illik gyereket nevelni, és ha szájbacsapja, akkor még fel is jelenthetik érte.


Szerintem sokan cserélnénk most Sziszifusszal, akinek semmi más dolga nem volt egész nap, mint a jó levegőn gurigatni egy követ, de legalább egyúttal letudta a sportolást, és a "szolit".

2011. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,ezt hogy érted?
2011. jan. 11. 10:13
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a sziszifuszos hasonlat jó:-) akkor azért idegroncs mindegyik mert tul sok rajtuk a teher?De jól van ez igy????Ennek csak az az eredménye hogy a gyereke utálni fogja,a férje meg megcsalja...............
2011. jan. 11. 10:17
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyébként én ugy veszem észre hogy nem csak ott válik ilyenné a helyzet ahol becsúszott gyerek van.
2011. jan. 11. 10:18
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hozzátenném, ha a nőnek, anyának jó a hozzáállása a dolgokhoz, akkor még a férfin is múlhat, hogy mennyit öregszik egy év alatt.Nem mindegy, hogy van egy segítőkész párom, vagy egy olyan férfi van mellettem, aki csak kersztbetett lábbal nézi a tévét, hiszen ő már a gyereket "megcsinálta".
2011. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Második válaszoló nagyon sajnálom,nem lehetett könnyű,de én is azt tanácsolom,hogy a saját lelked megmaradt épsége érdekében ne sokat találkozz vele:-(
2011. jan. 11. 10:22
 10/17 anonim ***** válasza:
10:13-as maximálisan jókat mond. Egyetértek.
2011. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!