Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megpróbáljak felejteni vagy...

Megpróbáljak felejteni vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Mont olvastam egy hasonló jellegű kérdést és én is ilyen cipőben járok.Vagyis rosszabban.Van egy 4 éves és egy 4 hónapos fiunk, 6 hetes vagyok a 3. gyerekünkkel.Szintén a napokban derült ki, hogy a férjem megcsal RENDSZERESEN.Nem egy nővel van viszonya, hanem mindig befűz valakit.Összetört bennem egy világ, hisz soha nem volt ilyen, értelmes választ nem is várhatok tőle...viszont nekem már nem él egy rokonom se, olyan barátom se akihez mehetnék, az apja pedig ezáltal mindent elintézne, hogy elvegyék tőlem a kicsiket, hisz 50 ezer ft-ból (csp meg gyes) lakás minden nélkül nem tudom őket eltartani.A világ minden kincséért sem válnék meg tőlük, de nagyon kilátástalan.Szóval szerintetek ilyenkor mi a helyzet?Én úgy látom csak az, hogy nyelek egyet és tűrök...de meddig?Totál összetört, megalázott ezzel, nem is tudom mit tehetnék...27/N
2011. jan. 12. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Érzelmet is keres - kapcsolatot - szerintem nem csak a szexet hajtja...


nem mondom hogy megnyugtatóbb lenne ha szeretőt tartana de igy bármit elkaphat a számtalan partner közül.


Üljetek le és beszéljetek ha meg nem lehet akkor egyértelmü a helyzet. Ki a kapcsolatból és menteni a menthetőt!

2011. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első mondat:


szerintem nem, csak a szexet hajtja.

és mégegy..


bizonyitékod van rá vagy kati néni mondta. erre figyelj mert ha alaptalanul vádolod jogosan lesz nagyon mérges. szerezz bizonyitékot.

2011. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajna van bizonyíték.nem szép dolog de belenéztem a telefonjába és ezután már a mailjeibe, msn beszélgetéseibe is. :( totál össze vagyok zavarodva.soha nem csalt meg (ez biztos) és állítólag szeret.minden gondját velem beszéli meg, egyszerűen nem értem mi van.vagy úgy gondolja nyugodt lehet, hisz úgysem hagyom el bármit tesz, mert tudja, h nincs rá lehetőségem?:( néha úgy tűnik fárasztja a család, a gyerekek, hogy nem ülhet melóból hazajövet egész nap a tévé előtt...
2011. jan. 12. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
most akkor soha nem csalt meg, vagy rendszeresen megcsal?
2011. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
ja, és szerintem egyértelmű (és ezért jöhet a lepontozás), hogy a 3. babának nem kéne megszületni. ilyen körülmények közé, ilyen apának nem.
2011. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz jogi tanácsot?Akkor könnyebben tudsz dönteni!
2011. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a soha nem csalt meg úgy értettem, h 5 év házasság alatt.ezt kb 2-3 havonta kezdte el:(
2011. jan. 12. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezetfoghatunk.Volt egy 8hőnapos babánk,terhes lettem a másodikkal,és azon a héten derült ki hogy szerelmes smseket irogatott egy másik nőnek.Ez egy éve volt.Megtartottuk,de igy utólag talán nem kellett volna,próbálunk javitani a kapcsolaton,de nem megy.Nem tudok felejteni,és nem is bizom benne.Pedig még nagyon szeretem!Adtam magunknak egy rövid időt,és ha ennyire nem fog menni válok,igaz hogy foggalmam nincs mi a fenéből fogok megélni,de nem érdekel,ez a helyzet egyikünknek sem jo.Én a helyedben mindenképp elvetetném a harmadik babát...nehéz döntés,de hidd el,könnyebb lesz boldogulnod is a kettővel mint a 3-al,meg ami most vár rátok,azt bőven elég ha csak 2 gyerek sinyli meg,és nem 3.
2011. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!