Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ha el akarom...

Mit csináljak? Ha el akarom felejteni, akkor mmég rosszabb?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, nagyon kedvelem, de nem lehetünk együtt. Ő nem viszonozza az érzéseim stb. Elhatároztam, hogy elfelejtem de mikor ezt próbálom, akkor még a tanulásra sem tudok koncentrálni. Minnél jobban próbálom, annál inkább rá gondolok. Mit tegyek?Addig várjak amíg magától elmúlnak az éréseim?
2011. ápr. 1. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én e helyedben elkezdenék ezerrel ismerkedni,hidd el egy pasi érdektelenségét lecserélni 20 érdeklödésére isteni érzés .
2011. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálam a szerelem nem egyoldalú.akkor válik szerelemmé,amikor a másik fél,aki iránt érzek valamit, viszonozza az érzelmeket,és az egész pozitív. amíg ez az érzés,a kötődés és a vágyakozás az én oldalamról van csak meg,addig nem tartom ezt szerelemnek,inkább sóvárgásnak,vágyakozásnak,ragaszkodásnak. ezekben pedig fájdalom van és kielégítetlen érzelmek... tehát innentől kezdve nekem ez nem szerelem.

ez addig fog tartani,amíg így állsz hozzá.mivel nem viszonozza az érzéseidet,nincs mit hiányolni,nincs mit szeretni benne,hiszen nem is tudod,milyen lenne vele! ez addig csak sima vágyakozás,és hidd el, ha kilendülsz ebből a saját magadnak okozott rossz érzésből,akkor simán tudsz olyan fiút találni,aki VISZONOZZA azokat az érzéseket,amiket most magadban érzel. adj magadnak 1-2 napot,amíg átgondolod,átértékeled ezt a dolgot,és ha úgy érzed,elég a sírásból meg a kiborulásból,szép lassan kezd magad összeszedni. nekem is volt ilyen időszakom,de amikor rájöttem,mi a fontos az életemben és mit akarok,tettem érte,hogy elmúljon.

remélem segítettem.

2011. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vesd bele magad új dolgokba új emberek, élmények, pár ha van olyan aki visszonoza az sokkal jobb érzés mint a vágyakozás.
2011. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!