Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy igazi, tipikus házisárkány...

Egy igazi, tipikus házisárkány vagyok, legalábbis a férjem szerint. Igaza is van. De szeretnék változtatni a hülye viselkedésemen. Hogyan?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, nem panaszkodhatom, mindenünk megvan, boldogok is vagyunk, van két csodás kisfiunk,de én meg mindig csesztetem és piszkálom a férjemet úgy, hogy okom nincs rá. Tényleg mindent megtesz nekem, nem érdemli ezt. Nem akarok ilyen lenni. Szeretnék megváltozni.
2011. jan. 13. 20:03
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm :)
2011. jan. 14. 12:12
 22/27 anonim ***** válasza:
Nincs mit:):)
2011. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem kell Neki a főztöm :D

Kemény dió :D de már szólt hozzám :D

haladás :D

2011. jan. 14. 16:07
 24/27 anonim ***** válasza:

Ezt is visszautasította? Behalok :D Tényleg elég durvát mondhattál hallod-e :D

Akkor marad a piros lakkcsizma, neccharisnya, fehér ing piros nyakkendő.

Ha ettől sem enyhül meg,utána jöhet a sírás jelenet :DDD

2011. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Észre kéne venned, hogy sakkban tart ezzel a hozzáállással. Érzelmi zsarolás:nem szól hozzád, lesárkányoz, megvádol dolgokkal, hogy bűntudatot érezz. Te tennél ilyet egy olyan emberrel, akit szeretsz?


Egy kapcsolatban ketten vagytok. Olyan nincs, hogy az egyik fél változik, hogy a másiknak jobb legyen, az önfeladás. Kettőn áll a vásár.

2011. jan. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hasonló piszkálódó, beszólogató természetű vagyok. Nagy fába vágtad a fejszédet, ha ezen akarsz változtatni. Én is próbáltam, átmeneti eredmények vannak, de sajnos nem tudok kibújni a bőrömből. Az ok nélküli cseszegetés nálam például a stressz levezetése lehet, csak sajnos ezzel azt bántom, akit nagyon szeretek. Valami jó ötlet kéne, még visszanézek ide, hátha írnak jó ötleteket.
2011. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Tegnap délután már minden rendben volt. Elment itthonról, hozott nekem meglepit. Levitte a szemetet is, szó nélkül :D

Na de aztán meg is beszéltük a dolgokat.

Igyekszem visszafogni magam.

Nem terrorizál lelkileg, inkább én Őt. Egyértelmű, hiszen amikor beindulok, akkor nagyon köcsög vagyok.

Tegnap mondtam Neki, hogy érzem, hogy nincs önbizalmam. Erre ma meg elvitt új ruhákat vásárolni.

Ettől függetlenül, mindenképpen vissza fogom magam fogni.

Remélem sikerül.

Előbb mindig elszámolok 10-ig vagy 20 ig :D


Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Főleg Neked, kedves sokat válaszoló :)

2011. jan. 15. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!