Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, hogy el akartak vinni...

Volt, hogy el akartak vinni prostituáltnak? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Hasonló volt. Régebben mikor fent voltam társkereső oldalon rendszeresen bombáztak ilyen jellegű "állásajánlatokkal".


25/N

2011. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem volt.

19L

2011. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer délelőtt 10-11 környékén leültem egy plázában egy padra, gondoltam, ott várok a buszomra, nem kint a hidegben. Jött egy férfi, nem volt túl jól öltözött, viszont meglepett, hogy megkérdezte, leülhet-e mellém, és nem csak úgy lehuppant. Aztán pár perc után jött a szokásos duma, hogy kéne neki buszra pénz. Mondom nincs nálam pénz. Akkor hogy megyek haza? Bérletem van. Aztán, már nem is emlékszem, hogyan, de kilyukadt arra, hogy van neki meg egy haverjának egy nagyon jó kis biznisze, egy este akár 100 eurót is megkereshetnék, és hát dekoratív kis nő vagyok, biztos menne ez nekem. Na jólvan, mondom, hagyjon békén, meg egyébként is már kellett indulnom a buszra, felálltam, és elindultam. Mire utánam szólt a férfi, hogy "Na mi van, most elmész? Majd ha egyszer megáll melletted egy mikrobusz és betesznek, akkor majd nézhetsz"

Kicsit frászt kaptam, szóltam az első szembejövő biztonsági őrnek, hogy milyen ajánlatot kaptam, bár nem úgy tűnt, mint akit érdekel. Akkor nyugodtam meg úgy igazán, amikor úgy fél évvel később ugyanez a pasi odalépett hozzám egy buszmegállóban, és ugyanazt a szöveget kezdte nyomni - nyugtáztam magamban, hogy nem emlékszik rám, és nem jön itt semmiféle mikrobusz.

2011. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem pont prostinak hívtak,csak épp régen ahol laktunk volt egy idős bácsi.Én akkor 16 voltam.Vett nekem csokit meg még valamit,nem tulajdonítottam nagy ügyet neki,mert ismertem és a boltost is.de kint konkrétan rá kérdezett,hogy nem-e lennék benne egy kis hancurba,és ő adna érte 40ezret.

Haza rohantam,és apám "elbeszélgetett vele"

Ja,és a poén hogy volt aki megsértődött mert egy idősebb nőnek meg csak 15ezret adott volna.

2011. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó előttinek: Ha vki nyilvános helyen megkérdezi, hogy leülhet-e mellém – olyan helyre, ahol amúgy nem szokás megkérdezni, pl. buszon, padon – na ott már tuti valami nem stimmel. Olyankor én már előre tudom, hogy nem ez volt az utolsó kérdése, amit hozzám intéz..
2011. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!