Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen "magányos...

Csak én vagyok ilyen "magányos farkas"?

Figyelt kérdés

a családomhoz nem nagyon kötődöm, szeretem őket, de valamiért nem bírok velük sokáig együtt lenni, ezért ők azt hiszik, h. nem szeretem őket :( Barátnőm is sok van, de számomra idegesítő a közös vásárolgatás, a pletyizés , na szívesen csinálom, ha van hozzá kedvem, de az nem tart sokáig. Állandóan hívnak bulizni, de nekem annyira rosszul esik nézni, ahogy a szervezetüket mérgezik és nem hallgatnak rám, ezért nem is megyek velük. Inkább egyedül vagyok és olvasgatok, festek,ill. sétálok a természetben. Az egyetlen ember, akihez szívvel-lélekkel kötődöm az a barátom. Ez normális v. változnom kéne?

köszi , 18/L


2011. jan. 14. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez normális, nem kell a haverjaid hülyeségét csinálnod....
2011. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Nem lehet mindenki egyforma, Te élj úgy ahogy Neked jó, és ne úgy ahogy azt mások szeretnék, nem kell a "többséghez" csatlakozni. Nem kell változnod ne aggódj!! :) Miért kellene változnod? Miért akarsz más lenni mint aki vagy? Miért akarsz olyat magadra erőltetni amit valójában nem szeretnél?


20/L

2011. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan érzek én is ,bár nekem barátom nincs.

Én úgy gondolom nem lehetsz állandóan valakivel. Én is szeretek egyedül lenni, magammal foglalkozni olyankor. Nem vagyok én sem az a nagy társasági, bulizós ember. Minden ember más , szerintem nincs azzal gond, ha (te egy darabig)egyedül is jól megvagy.

2011. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, azért kérdem, mert így kezdem lassan és csöndesen elveszíteni a barátaimat, s félek, h. a családom is eltávolodik tőlem
2011. jan. 14. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
hm.. azért barátokra szüksége van az embernek, ha nem is sokra, de egy pár igaz barátra nagyon. Ha vannak ilyenek, őket ne veszítsd el. Különben jól érzed magad? Azt csinálod, amihez kedved van?
2011. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a barátokkal, és minden emberrel úgy vagyok mint te, kis mennyiségben szeretem őket. Inkább magamban vagyok el, festek, rajzolok, olvasok, varrok, horgolok...

A családomat viszont nagyon szeretem, főleg a húgomat, egyedül őket bírom elviselni nagyobb menyniségben s folyamtosan, úgy, hogy at ne érezzem kellemetlennek egy kicsit se:)

22/N

2011. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a te életed.

Én nem csendes természetű vagyok, szeretem a bulikat, a pörgést, a barátokat, és oda vagyok a családomért, fölleg az unokatesómmékért!

Tehát ebbe semmi nincs!

Jobb is, hogy nem kavarodsz bajba!

2011. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi nektek is, hát most épp kergetem az álmaimat (tanulok a felvételire orvosira), de mondjuk boldog vagyok
2011. jan. 14. 20:02
 9/9 anonim válasza:

Én fiú vagyok és hasonlók a bajaim...

csak ellentétben ezekkel a hüly@ségekkel, hogy "én választottam" nem igaz, mert engem eddig mindig kiközösítettek... de "jó" tudni, hogy csak lányok ilyenek, meg én...

2011. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!