Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régóta együtt vagyunk, de egy...

Régóta együtt vagyunk, de egy jó ideje már csak én keresem a társaságát? Ez a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés

4,5 éve együtt vagyunk, külön élünk. Mostanában mindig én írok barátomnak hogy ráér e, találkozunk e stb?

Ő sosem ír elsőnek. Maximum esténként ír 1-1 jóéjt sms-t magától.

Ha én mondom hogy talizzunk, akkor jól megvagyunk sok órán át, csak mindig nekem kell kezdeményezni:(

Gondolom ez nem normális így:( Mit tegyek?

21l


2011. jan. 14. 22:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Hát igen vége.
2011. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért még ne szakits, adj neki időt. De csak annyit amiből nem nézi azt hogy te örökké vársz. Biztos nem felejtett el ha este ír. Ki tudja milyen dolga van napközben. Ne szakits, de ne is türj örökké
2011. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ilyesmi a helyzet..nem tudom mit tegyek..nem tudom mi a helyzet..hogy mi jár a fejében..össze vagyok törve picit..és nem akarom az ördögöt a falra festeni..
2011. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
22. 16-os vagyok: 4 és fél évet szerintem ne dobj el azért mert nem úgy müködik minden mmint régen!!! Először beszélj vele
2011. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted még és nem feltétlen akarod elvesziteni,még annyit megprobálhatsz h nem keresed egy ideig.Ha szeret még akkor hiányozni fogsz neki.Lehet h túl magabiztos és csak annyi kell neki h észrevegye h elveszithet.Ha arra sem reagál h nem keresed akkor gáz van,akkor hagyni kell.Amúgy ha mégis keresne akkor megmondhatnád neki h azért nem kerested mert ő sose keres és mindig te hivod és ugy érezted h már nem akar téged,akkor lehet h elmondja h mi a baj vagy h csak félreérted és nincs is baj.A pasik furák,makacsak és megszokják a jót,lehet neki csak kényelmes ez a helyzet,tudja h ugyis keresed.

Azért persze ne hagyd rá a dolgot tényleg kicsit leckéztezsd meg,hátha észbekap magától!Sok sikert!

2011. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg egy darabig nem jelentkezni egyáltalán. Ha ő sem ír, akkor felejtsd el! Lehet, csak megszokta, hogy te kezdeményeztél, és elkényelmesedett. Ha csak ez van, akkor amint nem kap hírt tőled a szokásos időben, de legalább 1 nap múlva hívni fog, hogy mi van. Ha viszont pár nap után sem jelentkezik, akkor tényleg csak te tartod életben ezt a kapcsolatot. Feleslegesen.
2011. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyj ki egy pár napot ne írj és várd meg, hogyan reagál.Ha nem keres, akkor az már sokmindent elárul.
2011. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de szerintem részéről elmúlt a lángolás.
2011. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy hétvégén van egymásra elég időnk. Hét közben nem nagyon tudunk találkozni. Így hamost hétvégén én nem keresem, és ezért nem találkozunk meg is őrülök egy hétig még:)
2011. jan. 14. 22:44
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak annyi az egész hogy hozzá van szokva ahhoz hogy te úgyis keresed majd a talival

amint írtad egyébként jól megvagytok. szerintem ha nem vonzódna már úgy hozzád vagy lenne valami probléma akkor annak egyéb jelei is lennének

2011. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!