Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány pszichológus jár ide...

Hány pszichológus jár ide tanácsot adni? Kik szoktak itt tanácsokat adni? (Mintha Csernust is felismerném a sorokban)

Figyelt kérdés
Gondolom vannak minden kategóriából... Közemberek, pszichológusok. Családanyák/családapák...
2011. jan. 15. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
"Mintha Csernust is felismerném a sorokban" xD
2011. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem sok pszichologus jár ide max. annak adják ki magukat :)
2011. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
nem tudom,hogy a pszichológusok mennyire adnak a GyiK-on ingyen tanácsokat. Csernust írásmódját merre láttad?
2011. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
szerintem a pszichológusoknak a napi meló után nincs kedvük még itt is tanácsokat adni :D amúgy azért biztos akad egy kettő hébe-hóba.
2011. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező!

Ha az itt lévőktől kérsz tanácsot, ne várj orvosi, ügyvédi választ. Viszont itt nem kell időpontot kérned, és fizetned sem. Ha nem tetszik a válasz, elmehetsz. Máshova.

2011. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

szeintem itt nincs szakember, pl. nőgyógyász vagy ügyvéd. gondold el, azok mennyiree elfoglaltak, ha be is kapcsolják a gépet akkor banki ügyet intéznek, olvasnak pl.hírek origo, vagy valamelyik magazin és kész.,

attól még kaphatsz hasznos tanácsot.

nekem még eddig mindig sikerült választ kapnom, kivéve az utolsó kérdésemet, de még annak csak fél órája, hogy feltettem.

2011. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 2 pszichológus válaszát olvastam itt, feltételezem ők is kikapcsolódni járnak ide, én ápolónő vagyok (még egyetemista, de lassan végzek) mégis bújom az egészség témakört :)

Ügyvédet és orvost is láttam már itt válaszolni :)

2011. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ennek az oldalnak a fórumán van egy ingyenes tanácsadó szakember. Érdemes tőle kérdezni.

[link]

2011. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Ja, ja, igazad van kérdező! Csernus egyik perverziója, amire nagyon gerjed, hogy névtelenül, ingyen Gyk-s kérdéseket válaszol meg.
2011. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel Csernus írt egy halom könyvet, szerepelt is, nem nehéz másolni a stílusát.
2011. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!