Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pszichológus kéne! De...

Egy pszichológus kéne! De honnan/ki?

Figyelt kérdés

Minden nagyon rossz most az életemben. Ez már azt hiszem, 2-3 éve tart és már a halálon gondolkozom, nagyon kivagyok!!! Nem részletezném, mert nagyon hosszú lenne. Pszichológusra lenne szükségem...anyuék úgy se vinnének el, mert nem veszik észre, hogy mi van velem, de én tudom, hogy már nem bírom...ki kell adnom magamból és segítség kell!!!

Hajdú-Bihar megyében hol vannak pszichológusok?? Mennyiért van egy pszichológus?? Van ahol ingyen van??

Segítsetek kérlek!!!


2011. márc. 28. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
az iskolátokban kell lennie! én is az iskolapszichológushoz mentem mindig, ha baj volt, szüleim még csak nem is tudtak róla
2011. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Új vagyok az iskolában, nem nagyon ismerem a suli orvosát...
2011. márc. 28. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy nem ismered, menj hozzá! Nehogymár fizess érte, mikor neked ingyen van. Használd ki! Amúgy elég drága, nem tudnád kifizetni, ha a szüleid nem akarnak vinni. Menj nyugodtan a sulipszichológushoz.
2011. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az iskola dokit keresd fel ő azért van hogy segitsen, a háziorvosodhoz is fordulhatsz, a nevelési tanácsadoban is van ingyenes pszichológus kiskoruként oda is mehetsz.
2011. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenhol vannak családsegítő szervezetek azoknak meg ingyen pszichológusuk van, meg igen a sulinak is kell lennie és ha nem ismered kit izgat, csak menj be és mondd el a bajod ezért fizetik őt
2011. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!