Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a pszichológus segíthet?...

Csak a pszichológus segíthet? Vagy most is lefog állni?

Figyelt kérdés

A lányomnak mindig magától megjött az esze, negyedik osztályig borzalmas tanuló volt, nem mondtam semmit, erre azóta ötödiktől folyamatosan kitűnő. Ez a legfontosabb, de tudnék még ilyen példákat felhozni. De most, hogy már nagylány, ő is találkozott a fogyókúrával, feljött pár kiló felesleg, leadta egészségesen, azt hittem, hogy vége. Aztán rá egy hónapra elkezdett kevesebbet enni, majd még kevesebbet, nem törődtem vele, úgyis megjön az esze, mondván. Erre tegnap reggel sikítva az örömtől keltett fel, hogy elérte a 44 kilót..de jó. Pedig csak másfél hónapja tart ez. Szóval tegnap este megkérdeztem, hogy meddig akarja ezt csinálni. "

-Ameddig szép nem leszek, ugyanis még nem változott a testemen semmi..

-Mínusz 9 kiló után?

-Szörnyűek a génjeim, látod?:)

-Én látok különbséget. Nagyon is. Túl vékony vagy már.

-Olyan nincs..mint ahogyan sosem lehetsz túl gazdag."

De már nem tudok mit csinálni. Nagyon megharagudna, megsértődne ha elakarnám vinni pszichológushoz..szerintem.


2011. szept. 6. 16:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
A figyelmedre van szüksége. Ez egy szintű figyelemfelkeltés.
2011. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Attól is függ, hogy hàny éves a lànyod és milyen magas.
2011. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

ne aggódj

úgy is meghízik idő kérdése

az ő tini aggályai ne aggasszanak téged.


még jóhogy nem azon balhéztok kinek rózsaszínesebb a körömlakkja...

2011. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
167cm volt másfél éve.:)15 éves.
2011. szept. 6. 16:49
 5/22 Argloss ***** válasza:
84%
Szerintem a szülő arra való, hogyha a gyereke hülyeséget csinál szóljon neki. Eddig úgy látom ez nem volt rád jellemző, szóval megeshet, hogy te már nem nagyon fogsz tudni hatni rá... Esetleg mond el neki a túlzott fogyókúra veszélyeit...
2011. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből a pár sorból is az jön át, hogy eléggé elhanyagoltad eddig is...
2011. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Argloss ***** válasza:
84%
Én úgy érezném a lányod helyében, hogy megint csak másnak akarod lepasszolni a problémáimat és te nem vagy nekem hajlandó segíteni.
2011. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd meg neki hogy a fiúk utálják a csontkollekciókat mert undi :)
2011. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

hát ez gondolom már az anorexia felé halad. Sőt 165 centi és csak 44 kiló????? az nem normális!!!!!

Nekem kell hagyni folyton a gyereket "észhez térni"

Ne a barátnője akarj lenni, hanem az anyja! Ha MOST meg is haragszik, akkor ez van, jobb esetben legalább nem mondhatod el magadról pár év múlva, hogy azért tette tönkre magát, mert te nem akartad "megsérteni"

2011. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
*167. Hurrá, mégrosszabb.
2011. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!