Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem?! Most dolgoznám...

Mi van velem?! Most dolgoznám fel? Pszichológus? Kér lek, seg ítsetek!

Figyelt kérdés

A papám, akit nagyon imádtam, 8 éve halt meg. Igazából az az érdekessége, hogy nem is volt igazán a papám. Már születésem előtt óta rákos volt, és a köcsög mamám, nem engedett a közelébe. Nem adattam neki puszit, nem simogathattam meg, nem játszhatott velem, el volt különítve, külön szoba, az ebédlőben külön hely.

Nincs semmi közös emlékünk, csak egy közös fotónk van, amin 2 méterre áll tőlem. Mert nem engedte közelebb a mamám! Elvette a papámat, utálom érte! Mindegy már .. és 8 év alatt sosem álmodtam vele. De most.. 4 napja folyamatosan róla. És bánt az álmomban! Én meg sírva könyörgök neki. És a mamám a jó és ő a rákos az álomban! Minden fordítva van. A mamám ugyan sosem bántott.. csak lelkileg. hogy elvette tőlem. Minden éjjel arra ébredek, hogy remegek, izzadok, sírok és ordítok. Nem merek visszaaludni, nem is tudnék. Már nappal is félek. Ideges vagyok, mindig szétnézek, hogy hol mi van. Félek, rettegek a 8 éve meghalt papámtól, akit minden ellenére, hogy nem lehetett velem imádtam! Valamint olyan szinten kihat a nappalaimra.. nem érzeem jól magam, remegek, félek, tényleg, még a hátam mögé is nézek! A második, vagy harmadik napon feltúrtam a lakást a közös fotónkért, de sehol nem találom! Istenem, annyira... nem tudom. Anyu nem tud tanácsot adni,csak azt vette észre, hogy a való élet ellentéte. A papám bánt, a mamám szenved ugyan abban a betegségben! Apának nem merem elmondani, nagyon nehezen viseli édesapja halálát. A mamám meg amilyen undorító, kiröhögne... Segítsetek kérlek, nem bírom már! Rettegek az elhunyt nagyapámtól. Talán most dolgozom fel? Majdnem 10 év után? Nem hinném. Már komolyan gondolkodtam egy pszichológuson.

16/L


2010. júl. 30. 18:44
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tudtad fel dolgozni ezután se fogod.Az álmokhoz nem értek sajnos .
2010. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
valamint éjjel, mikor felébredek, azért sem tudok tovább aludni, mert félek, hogy ott van! fel kell kapcsolnom a villanyt, meg ilyesmi. elmebetegnek érzem magam. segítsetek! :((
2010. júl. 30. 18:52
 3/53 anonim ***** válasza:
Szerintem keress a neten egy álomfejtőt. Egyes újságokban is foglalkoznak álomfejtéssel, egy napilaban, annak én is írtam, kaptam is választ. És nyugodj meg, mindent szépen részletesen írj meg nekik aztán a választól jobban leszel. :-)
2010. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
én régen, úgy éreztem, hogy fel tudtam. sokat sírtam, heteken át. bár azért elég sokszor rám jön a sírás, ha rá gondolok, vagy megnézem azt a fényképet. de más nem volt.
2010. júl. 30. 18:53
 5/53 anonim ***** válasza:
100%
Stresszes vagy, ezért vagy ilyen és ez kihat az elmédre és a lelkedre is. Próbálj megnyugodni, esetleg elalvás előtt jógázz, tisztítsd ki az elméd, talán könnyebben elalszol majd.
2010. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
de nem emlékszem részletesen az álomra, csak arra, hogy bánt és hogy a mamám a jó, és ő is abban a betegségben szenved!
2010. júl. 30. 18:54
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen rákja volt, de talán azért nem engedtek a közelébe, hogy el ne kapjon tőled valamilyen fertőzést a legyengített immunrendszerével, és bele ne haljon.


Talán segítene egy őszinte, tisztázó beszélgetés a szüleiddel. Ha nem, akkor valóban pszichológus.

2010. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

szegénykém... szerintem mindenképp menj el pszichológushoz... az csak használhat.

a nagyidra meg ne haragudj, van ennél rosszabb is. ha kell egy utálandó nagyi, odaadom az enyémet.

2010. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nincs semmi félek stressz, épp ez az , most a legjobb az életem! vagyis volt. 4 nappal ezelőttig. remek barátok, szerelem, a családommal is minden rendben, és magammal is kezdek megelégedni... a szüleim előtt szégyelleném. szerintem nem is vennének komolyan.
2010. júl. 30. 18:56
 10/53 A kérdező kommentje:
nem csak azért utálom. alapból is egy furkálódó,kétszanű, okoskodó öregasszony! irtóra rosszmájú, mindenbe beleszól! nem is az ő dolga! meg édesanyámról is gusztustalan pletykákat terjeszt. sőt, megpróbálta már szétszedni őket édesapámmal. utálom. de ez a fő ok. a papámnak gyomor és szájrákja volt. és nem volt gyenge, még ment az állatokat etetni, biciklizett...15 évig viselte a betegségét!
2010. júl. 30. 18:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!