Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék könnyebben...

Hogyan lehetnék könnyebben túl egy csalódáson? Valakinek tipp, tapasztalat, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

Fél év összemelegedés után tegnap közölte velem, hogy úgy döntött, hagyjuk abba az egészet. Be kell látnom, az érvei reálisak (főként a köztünk lévő jelentős -20 év- korkülönbséggel indokolta, illetve azzal hogy nem szeretné ha fiatal éveimet egy vén f.szra pocsékolnám, ő már megszokta a magányt a válása után, szeretné ha boldog lennék egy hozzám való pasi mellett), mégis az a rossz, hogy ő is szenved, mert megszerettük egymást.


Én úgy fogtam fel, hogy egyszer élünk, tart ameddig tart...


De el kell fogadnom a döntését.


Itt az a kérdés, hogyan lehetne ezt könnyebben átvészelni?


2011. jan. 16. 17:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Most nem merem felhívni. Ahogy ismerem, majd jelentkezik. Kivárom.


Majd beszámolok.


Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat! Aranyosak vagytok :-)

2011. jan. 16. 20:00
 22/25 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés: tegnap este felhívott. Konkrétan nem derült ki, hogy meggondolta-e magát, de nagyon kedves volt velem, és megbeszéltük,hogy összefutunk valamikor.


Hagyom, hogy az idő megoldja a kérdést. Ha meg személyesen találkozunk, elmondom neki őszintén, amit érzek, és hogy Ő nagyon fontos nekem.


:-)

2011. jan. 18. 09:47
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor szorítok neked, hogy újra együtt legyetek. A korkülönbség miatt írok neked. 40 éves nő vagyok, a párom 64. 27 éves voltam, mikor összejöttünk, kb.30, mikor öszeköltöztünk. A korkülönbséget én valahgoy a mai napig nem érzem. Ha néha veszekedünk is, az soha nem a korkülönbség miatt van, és nem cserélnén le őt senkiért.
2011. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

De jó, hogy újra látom a kérdésedet :)

Én még mindig a reménytelen férfibe vagyok szerelmes :(

Az utolsó válaszolóból merítek erőt, hátha az én nagy szerelmem is meggondolja magát és egyszer csak visszasétál az életembe. Bármit megennék érte :(



Nagyon remélem, hogy nálatok pozitívan alakult a dolog és minden rendben van :)


Az utolsó válaszolónak pedig köszönöm, nem is sejted mennyire feldobtad az estémet:)

2011. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
19:43-as vagyok. Örülök, hogy segíthettem egy picit az én történetemmel. Néha a párom szokott olyasmiken gondolkozni, hogy mi lesz ha pl. 80 éves lesz, és gondolzásra szorul, és én még hozzá képest fiatal leszek. Erre azt szoktam válaszolni, hogy a sorsát senki nem kerülheti el. Tehát ha nekem az a sorsom, hogy valakit gondoznom kell, akkor ha velem egykorú lenne a párom, ő is gondozásra szorulna x év múlva, hiába fiatal. Ha meg az a sorsom, hogy senkit ne gondozzak, akkor a párom soha nem lesz olyan állatpotban, hogy körbe kéne ugrálnom őt. /az apukája 87 évesen halt meg , és az utolsó pillantig testileg-lelkileg aktív volt./ Ezzel el is hesegetem az aggályait. Hiszem, hogy egy velem egykorú férfitől soha nem kapnék annyi kedvességet és szeretetet mint a jóval idősebb páromtól. Tehát a korkülönbség ne riaszon el. Szorítok nektek!
2011. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!