Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek 24 éves fiamnak a...

Mit vegyek 24 éves fiamnak a diplomaosztójára?

Figyelt kérdés
Már minden ötletet kimerítettem a sok alkalom (szalagavató, ballagás, 18. szülinap, 24. szülinap stb. BMW-re nincs pénzem(:ezüstláncot karlánccal belevésve a neve már vettem, soha nem hordja, márkás órát , sportot és elegánsat is, márkás tollat véséssel, rotringkészletet, motorkerékpárt, mongoos alukerékpárt, új a mobilja is, számítógépe is, laptopot nem szeretne, játékos dolgokat nem szereti,már semmi ötletem nincs. Pedig ezt az egészet az én kedvemért vállalta, utálja a nagy cécót, ő csak be akart menni a diplomáért, de én szeretném látni talárban:) Van valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm , ha valaki válaszol.
2011. jan. 16. 19:01
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
A barátnős hétvége nem túl jó ötlet, sajnos nem túlzottan szereti a vellnes hétvégéket, már voltak párszor. Kissé magánakvaló a fiacskám, a hobbyja a mindene, de arra már nem vagyok hajlandó költeni, már rengeteget költöttem rá, sok újat nem tudnék.
2011. jan. 16. 19:42
 22/26 anonim ***** válasza:
Esetleg fényképezőgép? Videó kamera? Elárulod mi a hobbija?
2011. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem mindene megvan a fiacskádnak, nem kell neki drága dolgot venni. Szedd el a régi fényképeket, és készíts belőle egy szép albumot. Válogass iskolával kapcsolatos képeket, pl. általános iskolában milyen volt, és most hogyan jutott el a diplomáig. Biztos értékelni fogja.
2011. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Horgászat:) De versenyszerűen . A fényképezőgép tényleg jó. No azt veszek is neki. Kamerát nem régen vettünk újat, azt nem sokat használja. De a fényképezőgép nagyon jó ötlet.

Köszönöm az eddigi válaszokat, a dobozt megrendelem, és el kezdem keresgélni a fényképezőgépeket a neten. Ha van még ötletetek, kérlek írjatok! Köszönöm!

2011. jan. 16. 20:07
 25/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm az ötletet, de születése óta albumba rakom a képeit, külön neki, külön nekünk. :)
2011. jan. 16. 20:14
 26/26 A kérdező kommentje:

No megvan. A fényképezőgépet a keresztapja lecsapta a kezemről:)

Végül autó lett, de nem BMW:))

2011. febr. 10. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!