Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon zavar a testemen a...

Nagyon zavar a testemen a felesleg.14 éves lány vagyok,158 cm vagyok. És 38 kg. ez nagyon rosssz? Mert engem eléggé zavar, és az iskolába is azt mondta egy gyerek h kövér vagyok. Szóval tényleg kövér vagyok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 14:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Úr isten de kövér vagy!! Fogy még 15 kg-t, akkor jó lessz! Kezd el a 90 napos diétát!! Azonnal!! Ennyi túlsúllyal hogy lehet élni? xD

Kamuu kérdés..

2010. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

felvilágosítalak h én rendes válaszokat vártam nem ilyen bunkó embereket!!!

és ha még kamu kérdés is lenne akkor ez tök hülyeség lenne, mert minek tettem volna fel a kérdést ha nem is igaz??


szánalom....

2010. jan. 4. 14:08
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
O.O miért akarsz te fogyni? a 13 éves osztálytársaim is 40-45 között vannak és egyáltalán nem kövérek...csak szivatott vagy nem rád mondta...szerintem inkább szedj fel legalább 2-3 kilót. Nem vagy anoreksziás vagy h kell leírni?
2010. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés is az...Már ne hari, de elég hülyeséget kérdezel, amire szerintem Te is tudod a választ, csak jó más szájából is hallani...


De azért, hogy válaszoljak is, egyáltalán nem vagy kövér.Én ennyi dősen ugyanennyi centi

2010. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
voltam, és 50 kiló, mégsem voltam kövér:)
2010. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%

Problémád az van, csak nem a kovérség, hanem az ellentétje. Ha jól számoltam a BMIdet, akkor az 15,22 , ami meglehetosen az ideális érték alatt van (18-25 v mennyi a jó). Úgyhogy inkább hízz!

Bár nem tudom, a fiatalokra ez mennyire alkalmazható...

2010. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
te picit anorexiás vagy.... sztem ez nem normális! egy nyolcadikos aki 38 kiló, még életemben nem láttam ilyen...... figyi szerintem 3-4 kiló nem ártana... sokkal nőiesebb lennél... a pálcikák nem vonzóak! és ami a legfontosabb: magasrol sz*rd le a sulis beszólókat, mert azok mindig csak irígyek.. :)
2010. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Figyi, én 8.-os vagyok, 14 éves, 158 cm és 45 KILÓ!!!!!!!!

És még rám is azt mondják h úristen milyen vékony vagy!

Te egyáltalán nem vagy kövér.

Egyébként számold itt ki tudod számolni a BMI-det, és h melyik csoportba tartozol:

[link]

2010. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :D
2010. jan. 4. 14:24
 10/27 A kérdező kommentje:

az jött ki h kórosan sovány...

sztem ez nagy hülyeség...

demindeggy,és kössy

2010. jan. 4. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!