Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megmenteni a...

Hogy tudnám megmenteni a kapcsolatunkat ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
6 éve együtt vagyunk a megyasszonyommal van egy szép házunk de az utobbi 2 hónapban megváltozott rideg lett mióta az új munkahelyére került, egyre jobban átveszi az ottani stílust és bármit mondok neki mindig én a vagyok a rossz meg a bunkó 1,5 évig nem volt munkája és mindenben támogattam tanúlmány stb már azon is agyalok hogy van valakije mert teljesen az ellentéte a 3 hónappal ezelőtti önmagának akkor még babaruhákat nézegettünk most meg már el akar költözni ,nem értem Minden nő ilyen 24 évesen
2011. jan. 16. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Legyél már egy kicsit büszkébb!

Ha el akar költözni (mert pl. más kell neki) hadd menjen, fogja a kis bőröndjét és "viszlát"! Aki menni akar, azt engedni kell. Kis fájdalom, sebnyalogatás aztán pár hónap/év és egy sokkal jobb embert találhatsz! Az eljegyzés nem egyenlő a házassággal!

2011. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És bocs ha kicsit kemény voltam, de amiket írsz, az alapján lehet hogy megfordult benne valami. Egy beszélgetést megér a dolog, de ha menni akar, ne húzd vissza. Lehet magától belátja, hogy butaságot csinál(t).
2011. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval.
2011. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak kiszeretet belőled a szerelem múlandó, szerencse hogy az esküvő elött derül ki a dolog ha tényleg így van. Beszélgesetek.
2011. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

imádom, amikor általánosítanak az emberek... azért mert akivel bajod van, az pont nő és pont 24 éves...


ezzel az erővel én kérdezhetném, hogy minden kopaszodó 40 év körüli pasi egy undorító féreg, és impotens főnök?


szánalmas.

2011. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

18 éves kora óta veled van.Vagyis egész felnőtt életét veled élte.Lehet,hogy most kezdte el úgy érezni,hogy még fiatal és sem házasság sem baba nem kell,mert még korai,hisz más sperpektívát nem is ismer rajtad kívül.Lehet,hogy van valakije vagy csak egy más szemléletet kapott a munkahelyén és most te váltál idegesítővé a szemében.

Egy biztos,meg kell beszélnetek!Tudom hogy mindig annak fáj a legjobban,aki szeret,de nincs semmilyen módszer,hogy maradásra bírjuk azt,aki nem akarja.Beszéld meg vele,hogy most hogyan tovább.

2011. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A 23:17 kor irt szövegre nekem nincs bajom a 24 évesekkel nőkkel csak azt nem értem hogy amikor egyedül vannak akkor sírna hogy nincs senkijük amikor meg van mellettük vki akkor meg unalmas az élet én csak azt mondom hogy 24 évesen illő lenne normálisan gondolkodni szerintem vagy már ez a sláger szingli legyen mindenki és az a srác aki udvarias az levan sz rva aki meg bunkó az az isten milyen világ ez
2011. jan. 16. 23:37
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Egyrészt,nem minde 24 éves nő ilyen.:)


Másrészt,ne hallgass a sok oksra,aki azt írja,hogy legyél büszkébb,hagyjd őt elmenni stb.Nyilvánvalóan fogalmuk sincs róla,hogy milyen egy 6 éves kapcsolat.


Valami megváltozott benne,ami mindenképpen az új munkahelyének köszönhető.Elképzelhető,hogy megismert valaki mást(férfit),de az is lehetséges,hogy olyan "barátokat" talált ott,akik teljesen máshogyan élnek,más a felfogásuk és mindez hatott a párodra.Pl. szerintük hülyeség még 24 évesen házasodni,családot alapítani.Ez megfelelő érvekkel valóban komoly megingást jelent..


Én azt javaslom,hogy beszélj a pároddal,kérdezd meg hogy mi változott meg benne?Úgy gondolja e,hogy korai a házasság,család,vagy már nem szeret téged?!

Eszedbe se jusson csak úgy eldobni magadtól ezt a 6 évet!Lehet,hogy tényleg csak elbizonytalanodott és ha vissza akarod "kapni" őt,akkor tudasd vele,hogy nagyon szereted őt!

2011. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az utolsó kommenthez igen az új munkahelyén nagyon sok elvált ember van aki telebeszéli a fejét az a baj hogy egy kicsit naív és hiába probálok segíteni neki van mikor hallgat rám van mikor nem és tudom h szeret mint embert mert ez már megbeszéltük hogy a szerelem elmúlt de helyébe lépett a kötődés szeretet tisztelet
2011. jan. 16. 23:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez viszont baj..mármint..


A nővérem 23 éves volt,6 éve együtt volt a párjával,vőlegényével és elmúlt a szerelem.Szerette a párját,de neki ez nem volt elég.


Tény,hogy a szerelem egy idő után elmúlik,helyébe egy sokkal erősebb érzelem lép(vagy kellene lépnie),de ennek nem 24 évesen kellene megtörténnie..Ő szerelemmel akart házasodni,ezért kilépett a kapcsolatból.


Van akinek elég a kötődés,a legmélyebb szeretet,de van akinek nem,szerelemre van szüksége.Remélem,hogy a párodnál ez az előbbi,és csak elbizonytalanodott.

2011. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!