Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy a bátyja a vőlegényem, ő engem hidegen hagy?

Figyelt kérdés

Egy éve járunk jegyben, egyébként már hat éve vagyunk együtt a párommal.

Amikor anno összejöttünk, az öccse 14 volt, mi 20 évesek. Sokat lógott rajtunk "a kicsi", így eléggé megszerettük egymást, nagyon jóban vagyunk.

Most, az ünnepek alatt a párom családjánál és az enyémnél is voltunk vendégségben, de amikor a párom családjánál voltunk, elég kellemetlen dolgok történtek.

Bementem a vendégszobába a laptopommal, hogy megírjak néhány e-mail-t a munkatársaimnak, a főnökömnek, barátnőimnek. Lehasaltam az ágyra és pötyögni kezdtem, aztán egyszer csak bejött Balázs, a párom öccse és levetette magát közvetlenül mellém az ágyra és vizslatni kezdte, hogy mit írok. Eléggé feszélyezett az is, hogy mellettem fekszik (amúgysem bírom, ha hozzám érnek, kivéve a páromat), pláne, hogy még a leveleimet is vizslatta.

Kicsit felbőszültem, de visszafogtam magam és szolidan lecsuktam a laptopom (be sem fejezve az üzeneteket), felálltam és lementem a többiekhez.

Este a vacsora után a párom keresztlánya mindenáron kártyázni akart, felmentem vele az emeletre játszani. Balázs is feljött, leült közvetlenül mellém és nem tudom megfogalmazni, de olyan idétlenül "simult". Én felálltam és meghagytam Balázsnak, hogy játsszon ő Vikivel, mert nekem dolgom akadt.

Utána minden nyugiban telt másnap reggelig, amikor is halálos nyugalommal ejtőztünk az ágyban, mire Balázs beront két kávéval a szobába. Erre a párom nagyon begurult, hiszen méghogy rajta csak egy boxer volt, de rajtam csak egy bugyi és egy melltartó. (Nyilván nem azon van a hangsúly, hogy most meglátta a lábamat, hiszen voltunk már strandon, csak maga az elv...)

Később elmondtam a páromnak, hogy eléggé zavartak ezek a bújások és megállapodtunk, hogy ő is figyelni fog, hiszen nem várja el, hogy én csesszem le az ő öccsét, főleg, hogyha esetleg ő nem is úgy értelmezte a helyzetet, mint én.

A következő eset szilveszterkor történt, amikor délután összeült a család, hogy megnézzünk egy filmet. Balázs úgy ült mellém, hogy a párom már oda sem fért, s akkor borult ki nálam a bili, amikor át akart karolni a heverőn. Felpattantam, szerencsére a párom is látta, hogy mi történt, s csak így viccesen megjegyezte, hogy "ő az én menyasszonyom, vagy a tiéd?". Akkor mindenki nevetett, de később a párom édesanyja arra buzdított, hogy beszéljek Balázzsal, hogy én már foglalt vagyok. Tisztem nekem kioktatni őt? Lehet, hogy nem akart semmi rosszat, de nagyon kellemetlenül érintett mindenkit.

Tegnap reggel arra keltem, hogy csörög a mobilom, de mire felvettem volna, lerakta. Balázs, csak úgy, megcsörgetett. Mutatom a páromnak, hogy mi történt, azt mondta, ne törődjek vele.

Aztán elmentem a melóba és amíg dolgoztam, legalább hatszor csörgetett. Délben úgy döntöttem felhívom és megkérdezem mi a baja. Amikor megkérdeztem, hogy miért keresett, azt mondta, hogy ő nem keresett, aztán pedig bájcsevegni kezdett. Ahogy leraktuk a telefont, újra csörgetett és így ment ez egész délután.

Este mindent elmondtam a páromnak, aki nagyon ideges lett, a szülei otthoni számát tárcsázta és Balázst kérte. Amikor Balázst felelősségre vonta, az mindent letagadott, még azt is, hogy beszéltünk.

(Előtte megmutattam a páromnak a "bizonyítékot", a híváslistámat, amin látszik, hányszor csörgetett és az is, hogy én mikor hívtam vissza, hány percet beszéltünk.)

Párom elmondta neki, hogy látta a telefonomat és ez nem vicces, ne poénkodja el, mert ez elég komoly dolog, nem kell zaklatni senkit.

Az éjszaka nyugodtan telt, de ma reggel óta már háromszor csörgetett. Mit mondjak neki, hogy leálljon? Most is ezzel töltöm az ebédszünetem, hogy segítséget kérek, mit tegyek ellene. A normális, megértő válaszokat nagyon szépen köszönöm.


2011. jan. 18. 12:20
1 2
 11/11 anonim válasza:
65%

komolytalan az összes hozzászóló.


A barátod elég langyin viselkedik meg kell mondjam.

Én már szétrugtam volna az öcsém seg_gét ha ilyet csinál.


Szerintem nincs emögött semmi komoly, probálgatja a szárnyait, amellett hogy megfektetne.


Mond meg a párodnak hogy viselkedjen férfi módján és adjon két ku_vanagy pofont az öcsikének.


Neked felesleges beszélned vele.

2011. febr. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!