Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjeddel és 2 gyermekeddel...

A férjeddel és 2 gyermekeddel laknál egy 5 szobás lakásban, és az emeletten üres lenne 3 szoba kiadnád?

Figyelt kérdés

Nyáron felszeretnénk újítani az emeleti szobákat,és fennt aludnánk,plusz a gyerekek is megkapnák a saját szobájukat.Erre a férjem ma kitalálta,hogy adjuk ki.Dolgoznak vele emberek akik szobákat keresnek.....

Èn mondom semmi esetre sem.Nem akarok idegenekkel együtt lakni.Pláne minden wc és elött a wct pucolni......

2 kis gyermek van.10 hónapos,és 3 éves.Gondolom fennt,ha mozognának beszélnének nem is szólhatnék semmit.A másik,hogy nincs ajtó a szobákon.Az emeletet sem lehet lezárni.Ha elmegyünk itthonról nem szeretnék mindent zárni!!!!!Az ok,hogy dolgoznak,csak este lennének itt meg vasárnap.De akkor sem akarom!!!!

Most ö azzal jön,hogy mennyi pénz lenne.Èn is tudom.....

Akkor sem akarok idegenekkel együtt lakni.Mondtam neki,ha idejönnek mink hazamegyünk.(külföldön lakunk)

Ti mit tennétek????

Jól kiadtam magam estére.Veszekedni nem akarok vele.....Már mint a férjemmel.Amúgy is fiatalok vagyunk.29 évesek.Na meg ha lenne külön bejárat az emeletre akkor azt mondanám legyen....De így????

Ha lenék 50 lehet nem is érdekelne....


2011. jan. 18. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha lennenek gyerekeim en sem mennek bele a dologba.
2011. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van egy "üres" szobánk, és hasonló okokból nem adnám ki. Ki tudja, mit csinálna a bérlő.

Ráadásul a bérlőt komolyabb jogok védik (ált. külföldön is), mint a főbérlőt, így ha problémás, nagyon nehéz kirakni.

Arról nem beszélve, mi van, ha eltűnnek dolgok...

Legfeljebb akkor adnék ki így szobát, ha nagyon jó ismerős.


De aki lakott már együtt valakivel, az tudja, hogy annyi súrlódásra ad okot, annyi bosszankodásra, hogy ha nem létszükséglet a pénz, nem éri meg, nem lehet annyit fizetni.

2011. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor sem, ha ketten lennénk, gyerek nélkül. Pont elég volt idegenekkel lakni egyetemista koromban.
2011. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én semmiképpen nem adnám ki.Egy az a mai világba senkiben nem lehet megbízni,gondolom nem akarja a párod sem éjjel-nappal őket figyelni.És persze ott vannak a gyerekeitek.Elég kicsik még.Egy idő után biztos megszoknák az "új lakókat",de nem hiszem hogy idegenekkel kellene együtt élniük.

Teljesen igazad van mindenben!

2011. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pont most vagyok egyetemista és semmiféleképpen nem osztanám meg a házamat más idegennel, ne adj ég idegenekkel!!

gyerekek mellett pláne nem. Ritkán lehet jó, igazán jó albérlőt találni...és akkor mi van az intim szférával? szó se lehetne róla...

2o-L

2011. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Még gyerekek nélkül sem adnék így ki szobát, csak ha külön bejáratú lakrész állna üresen. De így végül is együtt laknátok vadidegenekkel.
2011. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs is fent ajtó akkor a lakóknak is az rossz. Minimum egy külön fürdö és ha lehet egy kis sarok fözni. nekik is kell enni és legalább egy mosogatós, tüzhelyes sarok kell nekik, és persze külön fürdö. Ha így lenne akkor kiadnám.
2011. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem, elég sok hülyét tűrtem meg magam mellett egyetem alatt koliban, albérletben, elég volt, köszi.
2011. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A párom most egy családi ház külön bejáratú szobájában lakik fürdővel együtt, a konyha közös. Szerencséjük van a párommal mert rendes ember, tényleg nem azért mondom. De el nem tudom képzelni, hogy egy vadidegen ember forogjon a konyhámban, használja a fürdőmet és bemehessen a szobáimba.

Náluk van külön fürdő csak a konyha közös, a tulajt nagyon szeretjük fél éve lakik ott és egyszerűen már mintha családtagok lennénk...de nem mindig ilyen szerencsés, az előző albérlő ivott, lopott, hisztizett, alig tudták elhajtani...

2011. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól is függ szerintem hogy álltok anyagilag.Mert ha nem létszükséglet akkor nem mennék bele.Ha így is megéltek akkor fölösleges.
2011. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!