Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ugrálós fajta vagyok?

Tényleg ugrálós fajta vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom három évig, utána egy másik négy évig, mindkettőből kiléptem, mielőtt házasság, vagy gyerek lett volna, mert nem éreztem magam jól a kapcsolatban, és szerintem ami nem megy, azt nem kell erőltetni, és nem kell arra várni, hogy a másik megváltozzon, mert az nem önmaga, és esetleg egy ideig színészkedik, de megváltoztatni a személyiségét nem lehet. A harmadik kapcsolatom lett az igazi, öt éve szeretjük egymást, szültem egy gyereket, és boldog vagyok. Az egyik "barátnőm" erre azt mondta, hogy ő soha sem volt ilyen ugrálós fajta, hogy az egyik kapcsolatból ugrik a másikba. Ő nyolc évet tűrt, várt, hogy megváltozzon, közben gyereket szült, akire most nem is kíváncsi az apja, és egyedül neveli. Most én érezzem magam rossznak?
2011. jan. 19. 18:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

tökéletes a gondolkodásmeneted szerintem:)

az az állítólagos barátnő pedig irigy. jól tetted, hogy kiléptél azokból a kapcsolatokból, amiken nem érezted jól magad. talán meg kellett volna várnod, hogy szenvedj vagy mi?:)


22L

2011. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!