Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek játszani a...

Miért szeretnek játszani a férfiak?

Figyelt kérdés

Egy fiúval most ért véget a kapcsolatom. Tizenegynéhányszor láttam egy év alatt. Folyamatosan fenyegetett. Körülbelül egy évig tartott a kapcsolat, bár annak nemigen nevezhető. Végig azt hazudta, hogy szeret és a többi. Most hirtelen kiszeretett belőlem egy hónap alatt..., és kiderült, hogy összejött mással. De még most is ragaszkodik a dologhoz, hogy engem szeretett korábban. De december végén még szeretett..., most meg már nem. Nyilvánvaló, hogy szórakozik. Ez miért van? Sokan vannak ilyenek? Ezt élvezik, ha egy embert teljesen összetörhetnek?


Engem teljesen összetört, mert szerelmes voltam belé, és valamiért még mindig az vagyok belé.

Most már az öngyilkosságot fontolgatom, mert mindent elveszítettem, amit szerettem az életben. Minden annyira más. Azt hiszem, hogy ezt a fiút egész életemben fogom amúgyis szeretni, de ráadásképpen játszott velem. Nem tudom, miért szeretem. Elég beteges dolog ez, tudom, de már tényleg ennél még a halál is jobb. Ennek az életnek így nincs sok értelme, ha már ilyen szenvedés. Tudom, hogy teljesen nem lesz oké soha többé semmi, de mennyi idő, amíg legalább élhető lesz az élet? Ismerkedni már nem tudok, és nem is akarok. Meg akarok halni, elvonulni a világtól és meghalni.

Hogyan tovább?


2011. jan. 19. 21:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ez a Férfi szellemileg biztosan nem érett.


Másrészt, azért mert Neked van egy negatív tapasztalatod nem kell rásütni mindenkire a bélyeget.

Ilyen alapon Én is mondhatnám azt, amiért kihasznált a barátnöm, hogy az összes Nö végtelen ribanc.

2011. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy minden férfi szemét. Ezt azért én nem mondtam... Persze, hogy nem mindenki az. Azt is tudom, hogy érzelmileg nem vagyok érett.

De rájöttem valamire, hogy olyan magasról lesz&arom, hogy az csak na. Soha az életben többet nekem nem lesz párkapcsolatom, kösz szépen, de ebből nem kérek. Mellesleg azt nem említettem:S, nem vallottam be inkább, hogy én időközben belezúgtam az egyik munkatársamba, akivel azóta már nem dolgozom egy helyen, na az asszem valami valós szerelem volt, na, olyat még sosem éreztem, soha. Az, amit a szerelmem iránt érzek, egészen más jellegű, sokkal idealisztikusabb. Ja, az egész vízió:D, és nem az igazság:D, de én olyan fantasztikusan össze tudtam építeni egy világot:D, ami nem is létezik:D, hát, mi nők ebben komolyan jók vagyunk. Na, de tényleg belezúgtam a munkatársamba, majd mivel már nem látom, ki is zúgtam belőle. És nem igazán mondhatnám, hogy az első fiúm nem szerettem, mert valamit csak éreztem iránta, mert az el is múlt egy hónap múlva.

De egyébként én azt éreztem ezzel a fiúval kapcsolatban, hogy megtaláltam a másik felem, akivel az életben teljes lehetek. Tudjátok ti is, hogy mindenki keres valakit, és én megtaláltam, és emiatt már nem érdekel más. Ilyenkor jön az a nőknél, hogy na, bazzz, akkor is csak kéne már valaki, mert csak nem akarok egyedül lenni, meg csak kéne család. De én sose voltam családcentrikus, úgyhogy én a szingli élet mellett döntöttem, és egyre jobban vagyok. Én egy értékes és teljes és sokat érő életet vihetek végig, ugyanis olyan képzőművészeti tehetséggel rendelkezem, amivel kevesek, és a racionális intelligenciám sem rossz, jó átlag. Szóval esélyem, van egy racionálisan sikeres életre. Viszont a magán életem tönkrement. De rájöttem, hogy ahogy mondtam, hogy lesz@arom, már nem érdekel. Az első fiúm után örömmel keresgéltem, hogy na:D, nemtom, jó az, ha pasija van az embernek:D, meg ha törődnek vele. Aztán beleszerettem ebbe a fiúba, és teljesen úgy élem meg, hogy megtaláltam az életem párját. Más kérdés, hogy ő le se sz@art engem :D. De ez van. Ő nem szeretett, csak kihasztnált valszeg, ku@rva humorosnak találta ezt.

De ahogy említem, én már csak ilyen szerencsétlen vagyok magánélet szempontjából, és rájöttem, hogy ennek az is az oka, hogy én meg elég törtető vagyok, ha nem szeretek egy fiút, rá nem vesz arra, hogy én hozzá igazodjam, csak ehhez az egyhez igazodtam volna. Vagy inkább feladtam volna mindent, ami persze tom, hogy nem okés, mert persze, hogy akkor okés a kapcsolat, ha a pároddal kiteljesedsz. Én kiteljesedtem, csak ebben leginkább én vettem részt:D:D, a fiú nem igazán akart asszisztálni ehhez a kiteljesedéshez:D, csak amikor:D, na, értitek:D. Na, tényleg nevetek.

A nap nagy részében fájdalmaim vannak, de most pl elvagyok, most asszem elég tiszta pillanataimat élem, a sok munka, és a céljaim való törtetés kitisztítja az elmém.

Annyi célom volt mindig az életben. És nekem értékes képzőművészeti pályafutást kell felmutatnom, és nem azt, hogy egy férfi tönkretegyen. Mindig védeni akarom, mert szeretem. De amit leírtam, az csak a teteje mindennek. Azt nem írtam, hogy bánt velem. Úgy tényleg nem bánunk egy nővel, és szerettek már igazán, és az nem rossz dolog. De én nekem ez a fiú kellett volna, most meg senki. Most úgy elvagyok. Mintha a másik felem vesztettem volna el.

De mondjuk el se tudom képzelni, milyen az a nagy szerelem:D, és a reális:D, na, én azt nem fogom már átélni:D, túl elfoglalt leszek. De mondjuk a nap nagyobb részében szomorú voltam, csak most pörgök. Azt olvastam valahol, hogy még hónapokig várok rá.

Hát, ez van. Nem szeretett, és azzal nem lehet mit tenni.

Amúgy dehogy biokémia csak a szerelem, én olyan teljes lelki szerelmet éltem át vele, amilyet az ember csak a legnagyobb szerelmekben élhet át. Úgy szerettem, mint a társamat, aki a családom, és aki az életem párja lesz egy életre. Ne csináljátok már, hogy nincs ilyen :D. Most őszintén, szerintetek tényleg nincs ilyen, hogy életetek párja?:D Na, várjatok. Én foglalkoztam sok mindennel életemben, és hát, én tudom, hogy nincsenek tökéletes dolgok, úgyhogy mindjárt elmondom, mit okoskodtam ki:D, hogy ez úgy műkszik, hogy van pár potenciális ember, akik arra a posztra pályázhatnak, hogy az animusotok legyenek. És én épp ezzel a fiúval találkoztam össze, és épp benne teljesedtem ki. Mondjuk az egyetlen bibi:D, hogy a biológusok meg azt mondják, hogy az ember poligám, magyarán lépten-nyomon belezúghat mindenkibe, és nem lesz egy szerelme, úgy mint pl a galamboknak. Hát, szal valamelyest rába@sztam az elméletemmel:D, de azért én még ragaszkodom hozzá :D. Nekem az úgy tök kényelmes, hogy az ember monogám, pedig nem az. De az én erkölcsi elképzeléseimbe nem fér bele, hogy az ember poligám legyen, számomra az egy elég drasztikus dolog lenne:D, nemár, hogy ennyire állatiasak legyünk :D. Na, de félretéve a viccet, én tényleg hiszek benne, hogy mindenki megvan az animusa, és valaki be fogja tölteni ezt a szerepet, és nem hiszek benne, hogy ezt két ember beteljesítheti. Ez csak egy emberé, tehát a szíved csak egy emberé lehet. Aztán ha az ember poligám, akkor meg lehet, hogy tévedek, és két ember is betöltheti ezt a helyet. Mások példái ezt mutatják, bár az egy dolog, hogy az ember mit mond, és hogy mi az igazság. Na, meg ott az a dolog:D, hogy ha én sosem leszek újra szerelmes:D, akkor majd tényleg ragaszkodom is ehhez.

Na, jól tudok okoskodni? És ez csak a jéghegy csúcsa :D. Na, fura egy ember vagyok, az biztos. De én tényleg úgy gondolom, hogy ahogy egy apád és anyád vagy, egy társad van az életben. És mivel engem a társam nem szeretett, a másik felem, emiatt nem is lesz boldog a magánéletem. Emiatt nem foglalkoztat a magánéletem. Nekem képzőművészeti pályát kell befutnom, ilyen tehetséget elpazarolni nagyobb bűn bárminél, én úgy gondolom.

Ez a fiú életem végéig hiányozni fog szerintem, és ahogy mondtam, már nem keresek.

2011. jan. 20. 22:31
 23/30 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon tetszik nekem Nietzsche életútja :D:D, megtagadta az érzelmeket, és aztán úgy végezte, hogy legyek döngték körül, mert már annyira se volt magánál az őrülettől, hogy elheseggesse :D. Tom én mivel játszom, én bele fogok szerintem lassan őrülni a fájdalomba és a hiányába,vagy a saját erkölcsi elképzelésem és világom összeomlásába:D, hát, Nietzsche inkább őrült bele abba, hogy megtagadta önmagát:D:D, na, erre a sorsra fogok én is jutni:D. Inkább megtagadom saját biológiai létezésem alapjait, mintsem, hogy az én elképzeléseimen változtassak. Ez az aszkéták életmódjára emlékeztet, akik nagyon erősen arra törtek, hogy alap emberi természetüket megtagadják. Lehet, hogy én is ezt folytatom, és valahogy én is azt érzem, hogy Nietzsche sorsára jutok. De valahogy ez vagyok én. És a sok fájdalom és szenvedés, egyszerűen már annyira kivagyok, annyira borzalmas, hogy valamibe én bele fogok őrülni. Nem szeretett, akit szerettem. Borzalmas, azt hittem, hogy beleőrülök :D, én olyan teátrális és hisztis vagyok :D. Jaj, de jót el nevetgélek itt magamban:D, komolyan az én magánéletem nagyon röhejes :D és szánalmas egy összegben, úgyhogy többet nem próbálkozunk magán élettel. Legalábbis egyelőre most így tetszik a dolog :D.
2011. jan. 20. 22:40
 24/30 A kérdező kommentje:
De amúgy tényleg, nem nekem találták ki ezt a dolgot. Nekem nem kell most más. Egészen befordultam magamba, és elvagyok. Mármint én tom, hogy egyszer meghalok, addig meg lesz mivel kitölteni az időm. Nem számít az se, ha életem végéig szeretem, mert annyi dolgom lesz, hogy nem lesz nekem időm rágódni ilyen dolgokon.
2011. jan. 20. 22:43
 25/30 anonim ***** válasza:

Hm, két ismerősömre is emlékeztetsz, így az írogatásod alapján.

Figyelj, elmondom én mi a helyzet. Saját magadnak próbálsz egy olyan kis filozófiai elméletet bemesélni, ami önbeteljesítő jóslatként fogja tönkre vágni pár évre az életedet. Azért csak pár évre, mert egy idő után meg fogod unni a mártír-szerepben tetszelgést, felállsz, leporolod magad, és helyrerakod a magánéletedet. Most komolyan el kell éveket fecsérelni arra hogy az önsajnálat, és a nihillizmus mocskában dagonyázz élvezettel mint egy disznó? Mi lenne ha MOST szednéd össze magad?

Ha olyan jó a racionális gondolkodásod, akkor jó lenne ha végre elő is vennéd: te magad is megmondtad, hogy a környezetedben élők is azt támasztják alá hogy többször is igazi társra találhat az ember az életben. Csak mivel ezzel ez a kis önmarcangoló elméleted azon nyomban összedőlne mint a kártyavár, ezért nemes egyszerűséggel rávágod: Hazudnak!

Ugye ez tudod hogy mi? Színtiszta logikai falnakmenés, emelett szinte azt az érzetet kelti hogy kényszerképzeteid vannak, annyira meg vagy győződve a saját igazadról, hogy minden más ellenérvet a szőnyeg alá söpörsz.

Az a helyzet hogy túl nagy hangsúlyt helyezel az érzelmeidre, amolyan "bolhából elefántot" módon. Oké,oké, elhiszem hogy te most tényleg így érzel, de hidd el nem tudod 1 kapcsolattal (ami ráadásul mégcsak nem is igazi párkapcsolat volt) a hátad mögött felmérni azt hogy milyen "az igazi társra rátalálni" meg egyebek. Honnan tudod hogy nem ugyan ezt fogod-e érezni a következő szerelmeddel? És ezt úgy mondom neked hogy jelenleg az esküvőnket tervezzük a párommal, úgyhogy nem kell nekem elmesélni hogy milyen nagyon szerelmesnek lenni.

Ajánlom neked Paul Hauck önsegítő könyveit, nem egy Nietzsche, de annál jobban éreznéd magad tőle.

2011. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Igen, hisztizem, tudom. És azt is tudom, hogy az én képzőművészeti tehetségemmel még dolgom lenne az életben :D. De nem érdekel, úgyis megölöm magam pár év múlva. És ez így nekem tök kényelmes. Soha többé nem akarok párkapcsolatot. Csak egy dolog érdekel, hogy nem itthon kelljen megölnöm magam, hanem, hogy elköltözhessek. És ha már önállóan élek, akkor már véget vethetek az életemnek. Egyébként nem vagyok szerencsétlen más téren. De ráuntam a szenvedésre. Ha nem is lennék öngyilkos, soha többé nem lesz senkin, egyedül élem le az életem. Lehetőleg távol másoktól, magányosan. Soha többé senkit se akarok.

De szerintem úgyis megölöm magam. Leszarom, hogy önzőség, elegem van mindenből. Aztán már úgyis mindegy. Nem akarok szenvedni mindég. Nem vagyok oké, és ez nem fog változni.

És igen, hisztis vagyok. De nem érdekel a racionalitás. Legszívesebben most azonnal felvágnám az ereim....

2011. jan. 31. 21:21
 27/30 A kérdező kommentje:
Amúgy nem az első kapcsolatom volt....
2011. jan. 31. 21:23
 28/30 anonim ***** válasza:

Ja, hát akkor ez meddő beszélgetés. Sok sikert az öngyilkossághoz, illetve az addigi gyerekes, önsajnálttól túlfűtött monológjaidhoz:)

Ha az ereidet vágod tudod: egyenesen, ne keresztbe! Ha belefekszel egy kád forró vízbe, hamarabb elvérzel.

puszi!

(bocs,csak nem lehet téged komolyan venni:))


22:38-as voltam

2011. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Majd akkor felejted el szinte teljesen,ha beköszön egy uj szerelem.
2011. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Jajjj, hogy gyerekes, önsajnálattól fűtött monológ :D:D. Nevetek :D:D.

Aha, nincs miről beszélni :D:D. Úgyis három év múlva tervezem, addigra meg csak eldőlnek dolgok. Néha rosszabbul vagyok, néha jobban. Ma pl. nem tudtam aludni.

Nem akarok többet párkapcsolatot. De jaja, ezt mondják, hogy új szerelemmel lehet feledni a régit :).

Köszi a cuki hozzászólást :D. Neked is puszi :D! Nem ér röhögni. Most hisztizhetnékem van. Amúgy én nekem tényleg nem hinném, hogy több kapcsolatom lenne :D, de nem, tényleg nem akarok. Nem éri meg.

2011. febr. 1. 01:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!