Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen hihetetlen hogy...

Egyszerűen hihetetlen hogy ilyen történjen a mai világban. Ti mit csinálnátok az ilyennel?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 20. 17:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2011. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

abortusz a 24. hétig van. 24. hét után életképes egy baba, ez az ember meg a megszületett kisbabákat szúrta gerincen, hogy meghaljanak! úr isten! szúrnám hátba az ilyen "embert"


mióta anya vagyok nagyon felháborítanak az ilyenek :(

2011. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

" Nem pedig szétvagdostatnám egy ollóval..."


Persze, hanem egy vákuumgéppel trancsíroznád szét. Hát ez vicces azért. Miért van az, hogy az emberek akkor nem gondolnak a nehéz anyagi körülményekre, satöbbire, mikor kefélnek?

2011. jan. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ennél a témánál semmi helye a személyes érzelmeknek. Mindenkinek igaza van: késsel abortálni a magzatot barbár, de a hagyományos módszer ugyanolyan barbár. Ha valaki nem akar gyereket, védekezik. Kész.

Az ottani hatályos törvények tiltják a 24. hét utáni abortuszt, és a módszerek sem voltak engedélyezettek, így jogos a letartóztatás. Innentől már csak szócséplés lenne minden vita.

2011. jan. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:06


Ez a videó a messzemenőkig szánalmas!!!

2011. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez a videó tényleg röhelyes.. :D
2011. jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egyébként meg amerikában ez egy mindennapos módszer. tessék:

http://www.youtube.com/watch?v=-WiQNPk_2G8&feature=related

2011. jan. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
42%

"Persze, hanem egy vákuumgéppel trancsíroznád szét. Hát ez vicces azért. Miért van az, hogy az emberek akkor nem gondolnak a nehéz anyagi körülményekre, satöbbire, mikor kefélnek?"


Gondolom az még az életbe eszedbe se jutott hogy valakik védekeznek de becsúszik a baba:) Nagyon szűk látókörű vagy és csak a saját hülyeségedet tudod hajtogatni, nehogy már másnak legyen igaza:)

2011. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi hülyét bas.dki!!Nem az abortuszról van szó kö.sögök hanem arról hogy a 24ik hét után.Nem fogjátok fel ugye?Itt már egy emberről van szó nem magzatról aki még nem érez.Ezek a babák már éreztek és ha nem sikerült rögtön elsőre leszúrni őket gondoljátok át mit éreztek amig elvéreztek.De azt hiszem az anyjukat is hátba szurkálnám akik ebbe belementek.
2011. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%
Annyiszor akartam én is leírni, amit az utolsó hozzászóló, de láttam, hogy nagyon abortusz vitába csúszik át ez a dolog, és már nem akartam ebbe belemenni. Tény, hogy az abortusz is borzalmas, ha jól belegondolunk, de ez tagadhatatlan gyilkosság! Ebbe gondoljon bele mindenki!
2011. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!