Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaltad már meg a párod/férjed...

Csaltad már meg a párod/férjed/feleséged? Ha igen, miért? Utána hogy érezted magad?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 00:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Én egy okot tudok elképzelni:ha nem foglalkozik velem a másik,és nem értékeli a szeretetem...lassan itt tartok..
2011. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

nem csaltam meg még. ő igen, kb. 5 évvel ezelőtt, külön is mentünk de valahogy aztán mégis kibékültünk, azóta meg már összeházasodtunk és babánk van :)


nagyon rosszul éreztem magam utána, remélem azért ő is o.O

2011. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

nekem anyum megcsalta apum és elvált tőle. de nem tudja hogy tudom.

aztán apum csalta a barátnőjét.

szép kis szülők, jó példát mutatnak én meg mindkét részről csak tartom a számat..

szerintem ez a világ egyik legundorítóbb dolga.

én Soha nem tenném.. előbb zárj le valamit aztán kezdj újba mert csak belegabalyodsz.. én így vagyok vele.

16/L

2011. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
én nem. úgy gondolom, ha valakit szeretek, nem csalom meg. olyankor rá se nézek a pasikra. ha meg már nem szeretem, esetleg nemjó a kapcsolat, akkor sem csalnám meg, inkább szakítanék.
2011. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ritka nalam a huseg...es ha mar kepes vagyok ra tudom,hogy annak a kapcsolatnak annyi. Nem jo erzes amugy, volt hogy sirtam utana,hogy megtettem,aztan mar nem tudtam abbahagyni.Volt aki megerdemelte, volt akin csak bosszut alltam,de volt,hogy beleszerettem masba es a megcsalasbol evekig tarto kapcsolat lett. Most huseges vagyok, most engem akartak megcsalni :)
2011. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
83%
Egyszer csókolóztam a volt párommal még a kapcsolatunk elején. Egyébként soha nem tenném meg. Akkor rosszul éreztem magam, el is akartam hagyni, de ő nem engedte. Sajnos ha nem érzi az ember hogy a párja szereti, akkor kevés az esélye hogy hűséges marad.
2011. jan. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%

Igen. Amikor felvetette, hogy összeköltözzünk, esetleg esküdjünk, megrémültem. Volt egy kisebb ámokfutásom, amire nem vagyok büszke - négy emberrel csaltam meg két nap alatt. Persze nulla érzelemmel.

Nem volt jó. Akkor döbbentem rá, hogy mégiscsak a párom szeretem.

Elmondtam neki, szakítottam vele. De alig telt el egy kis idő, újra összekerültünk. Azóta együtt is élünk :)

Engem megerősített ez az eset a kapcsolatunkban :)

2011. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2011. jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mert nem vagyok szemétláda.
2011. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem, soha.

Baromi aljas dolog ilyet tenni.

2011. jan. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!