Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaltad már meg a párod/férjed...

Csaltad már meg a párod/férjed/feleséged? Ha igen, miért? Utána hogy érezted magad?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 00:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Sosem csaltam meg senkit, és tudtommal engem sem, viszont ha megtudnám, hogy a párom megcsal, sosem tudnék megbocsátani neki. Nem úgy, mint az egyik barátnőm, akit a párja akkor csalt meg, mikor a közös babájukat várták. Pontosabban akkor derült ki a már 1 éve tartó viszony! Hogy lehet egy ilyen súlyos vétket megbocsátani? Hogy teheti ezt meg egy ember egy másikkal?
2011. jan. 22. 01:05
 12/25 A kérdező kommentje:
Sőt, van még egy barátnőm, aki szintén terhes volt (4. hónapban járt), amikor kiderült a dolog, ők nem maradtak együtt. A férfiaknak hogy van ehhez képük? Pláne egy ilyen sebezhető állapotban, úgy, hogy ők is akarták a babát, és tervezett volt!!!
2011. jan. 22. 01:08
 13/25 anonim ***** válasza:
43%
A megcsalás nem a testi kapsolatnál kezdődik. Ha csak testi kapcsolat van, az megbocsátható. Egyszer, nem többször. Rendesen kell tepernie utána a bizalmamért, ahogy nekem is fordított esetben, de mindketten megbocsáthatónak tartjuk, persze nem úgy, mintha mi sem történt volna. Az viszont, ha testi kapcsolat nincs, lelki kötődés viszont egyre inkább egy másik emberrel, na az a megcsalás az én szótáramban. Egyébként sosem csaltam meg a párom, és legjobb tudomásom szerint ő sem engem.
2011. jan. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Én viszont sosem tudnék utána úgy ránézni a páromra, mint egy férfira, és sosem tudnék hozzá érni, és azt sem tudnám elviselni, hogy ő hozzám érjen... Nagyon remélem, hogy a párom hűséges hozzám, mert nem akarom a kislányom életét tönkretenni azzal, hogy kib@szom az apját, és ezáltal apa nélkül kelljen felnőnie. Van azért félnivalóm, mert a kapcsolatunk nem valami felhőtlen mióta a gyerek megszületett, és nem tudom mennyire állja ki az idők próbáját...
2011. jan. 22. 01:15
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok egy szemét, és nem hazudnék annak akit szeretek.
2011. jan. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
Sose csaltam még meg senkit. Azt viszont tudom, hogy a gyereknek nem feltétlenül az a jó, ha "van" apja mindenáron. Mert ő érzi, ha valami nincs rendben a szülei között, ha nincs szeretet és kötődés, kölcsönös tisztelet, ilyesmik.
2011. jan. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
38%
egyszer. botlás volt, nem bántam meg, de nem tenném meg újra. annyit nem ért, amennyi a lebukás kockázata volt.
2011. jan. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
41%

Soha nem csalnám meg a páromat. Ha nem jó egy kapcsolat,tisztességesen le kell zárni,azután keresni mást.

Nemcsak a férfiak hűtlenek, hanem nagyon sok nő is keres magának szeretőt. Ebben még az sem akadályozza meg őket,hogy van 3-4 gyerek!

Az sem igaz,hogy a gyereknek jobb a válás,mintha a szülők nem élnek tökéletes harmóniában. Ezt csak a nők hitetik el a gyerekkel, önigazolásként. A válás jobban megviseli a gyereket,és csonka családban felnőni sokkal rosszabb,főleg ha az anya állandóan keresi az új párját.

Azért pedig,hogy sok férfi megcsalja a terhes vagy kisgyerekes párját,sok esetben a nők a felelősek. Elég sok nőt ismerek,akik a terhességük alatt elvárják,hogy minden körülöttük forogjon,a férj legyen hálás,amiért hajlandók gyereket szülni. Ha pedig megvan a gyerek,akkor elfelejtik,hogy férjük is van. Minden percüket a gyerekre áldozzák. Ha a férj hazamegy,fáradt,ideges,sokszor elhanyagolt külsejű nőt talál otthon,akivel csak a gyerekről lehet beszélni.Éjszaka pedig nem tud pihenni,mert az anya nem szoktatja le a gyereket az éjszakai evésekről,felkelésekről. Pedig a kicsiknek is megkell tanulnia,hogy éjjel aludni kell. A nőt nem érdeklik a férj gondjai,nem beszélgetnek vele a problémáiról, és csodálkoznak,ha a férj besokall.

Tudomásul kellene venni minden nőnek,hogy az apa éppen olyan fontos,mint a gyerek. Nem kell elkényeztetni a gyereket,nem neki kell lennie az anya életének egyetlen értelme,akkor a házasság sem romlik meg.

2011. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
soha nem csaltam meg senkit és engem sem csaltak soha. 26/nő
2011. jan. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem és nem is lennék rá képes.Most még azért sem,mert undorodom attól,hogy más férfi hozzámérjen.Még ha ez a dolog el is múlna,akkor se tudnék elszálmolni a lelkiismeretemmel.


Ha odáig fajulnak a dolgok és nem tudjuk megoldani,akkor inkább vége..utána meg azt csinálok és azzal,amit akarok.

2011. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!