Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el egy olyan...

Hogyan felejtsek el egy olyan férfit, akivel mindennap találkozom?

Figyelt kérdés

A munkánk miatt naponta órákat töltünk együtt..

El akarom felejteni őt, de így nem megy :(

21/L


2011. jan. 22. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem, előbb-utóbb el fogod felejteni :) Bele fogsz unni ebbe a pasiba is. Ha kell hozzá idő ugyan, de akkoris el fogod felejteni, elfelejtettem én is. Pedig én 3 éven át ugyanott dolgozva mindig találkoztam vele, tudomást sem vett rólam. Azt mondtam mindig magamban, hogy nemmegy, soha nem fogom elfelejteni... Aztán néhány hét után elkezdett egyre közömbösebb lenni, most meg már azt se értem, miért paráztam rajta ennyit. Pedig nem volt semmilyen felejtő-praktikám:D

22/L

2011. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy kimodernizálják a válaszom,de tesóm úgy ábrándult ki egy pasijából ,hogy mondták neki,hogy képzeld magad elé a pasid ahogy nagyvécézik és közben turkálja az orrát.
2011. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk,kezet foghatunk!Nos,ennél pokolibb érzés kevés van,főleg,ha a férfi érzéketlen és tuskó,a nő pedig még mindig szerelmes...Annyit mondhatok,mindig gondolj arra,miken mész miatta keresztül,és idővel a szerelmet majd felváltja a kiábrándulás.
2011. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor még pokolibb érzés ha a pasi se közömbös de épp bizonyos okok miatt nem lehettek együtt!:( Már lassan fél éve tart az érzés és nem hogy jobb lenne még egyre rosszabb lesz!:(
2011. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, a pasi se közömbös :/ Ő nagy szoknyapecér, rólam pedig tudja hogy tisztességes lány vagyok és soha nem kalandoznék, én komoly kapcsolatot keresek.
2011. jan. 23. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!